Vracejí zdraví a sebevědomí

Vracejí zdraví a sebevědomí

Když máme zdravotní problémy, chceme, aby se nám lékař a zdravotní personál věnoval, a také chceme být ošetřováni v pěkném a příjemném prostředí. Všechny tyto požadavky splňuje soukromé zdravotnické zařízení Sanus se sídlem v Hradci Králové. Provozuje samostatná pracoviště plastické chirurgie, gynekologie, urologie a anesteziologie.

Pod oddělením gynekologie se nachází centrum asistované reprodukce, které má pobočky v Pardubicích a Jihlavě. Sanus má smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami, drtivá většina úkonů je tak hrazena ze zdravotního pojištění pacienta. Výjimkou jsou některé úkony estetické plastické chirurgie a asistované reprodukce. Sanatorium bylo otevřeno v roce 1995 a od té doby v něm zdravotníci ošetřili desítky tisíc pacientů, provedli množství operací a umožnili přijít na svět více než deseti tisícům dětí. Lékaři sanatoria mají nejen komplexní vzdělání ve svých oborech, ale také zahraniční zkušenosti a využívají při své práci ty nejmodernější technologie.

Kromě skvělé péče je pacientům v Hradci Králové poskytováno příjemné prostředí. Hospitalizace probíhá v jedno až třílůžkových pokojích, všechny jsou nadstandardně vybaveny, mají vlastní sociální zařízení, televizi a další vybavení. Pokud za pacienty přijde návštěva, mohou všichni společně strávit čas v restauraci, kde je o ně dobře postaráno v průběhu celého dne. Pacienti mohou být prostřednictvím svých telefonů nebo notebooků stále ve spojení s rodinou, přáteli a kolegy, protože v celé budově je k dispozici veřejná síť Wi-Fi.

Na chirurgické centrum se obracejí nejen pacienti se zdravotními problémy, ale i ti, kteří by si přáli vylepšit svůj vzhled. Přes chirurgii tak vede cesta ke zdraví i zdravému sebevědomí. V Hradci Králové se provádějí zákroky estetické medicíny jako například liposukce, úprava očních víček, zvětšení prsů, odstranění vrásek, a také operace plastické a rekonstrukční chirurgie, hrazené ze zdravotního pojištění. Jsou to rekonstrukce prsů, operace ruky, kožních nádorů a vrozených vad.

Ženy se na zdravotnické zařízení mohou obracet nejen se svými zdravotními problémy, ale také v případech, kdy se jim nedaří otěhotnět. Centra asistované reprodukce poskytují komplexní pomoc při početí, diagnostikují příčiny neplodnosti páru a provádějí genetické a andrologické vyšetření. Sanatorium nabízí i následnou péči o matku a dítě v těhotenství, takže ženy jsou bezpečně provedeny celou graviditou.