I u gynekologa se můžete cítit příjemně

I u gynekologa se můžete cítit příjemně

Těhotenství a mateřství je pro většinu žen tím nejkrásnějším obdobím života. Zároveň je to ale období spjaté se spoustou otázek a obav, na které ženy hledají vysvětlení a především rady. Když vám v těle vyrůstá malý človíček, je přirozené, že chcete udělat vše pro jeho zdraví a bezpečí. Zároveň je ale přirozené, že hned od začátku nevíte, jak na to. Někdo těhotenství plánuje roky dopředu a někdo otěhotní náhodou, nicméně nikdo, kromě gynekologů, nemůže přesně vědět, co je v těhotenství a v jakou dobu pro malého drobečka nejlepší. Gynekolog v tomto období není jenom lékařem, ale také poradcem, oporou a osobou, na kterou se budete obracet kdykoliv si nebudete vědět rady. Je proto více než důležité vybrat si takového lékaře nebo lékařku, u kterého se budeme cítit co nejlépe a nebudeme se bát na něj obrátit s jakýkoliv dotazem či prosbou.

Gynekologie však pochopitelně není jen o těhotenství, i když v tomto období ji navštěvujeme bezkonkurenčně nejčastěji. Ke gynekologovi by měla každá žena docházet také na pravidelné preventivní prohlídky i mimo těhotenství. A vzhledem k choulostivým záležitostem, které se většinou na prohlídkách řeší, je víc než kdy jindy pochopitelné, že chtějí mít ženy lékaře, který jim opravdu bude sedět.

V naší gynekologické ambulanci najdete hned tři lékaře a mimořádně ochotný a milý přístup. Spolu s vyškolenými sestrami se vám pokusíme návštěvy u nás udělat co nejpříjemnější. Silně u nás převládá ženský kolektiv a to jak v sesterských tak také doktorských řadách, takže i ty z vás, které mají problém s gynekology mužského pohlaví u nás najdou své útočiště. Intimní zdraví našich pacientek stejně jako jejich prevence je pro nás na prvním místě, proto se vám budeme snažit s termíny vycházet maximálně vstříc a společně budeme hledat nejlepší alternativy řešení vašich problémů.

V naší ambulanci gynekologie a porodnictví se také snažíme být co nejlepšími partnery a rádci v období vašeho těhotenství. Chceme,, aby si každá žena toto období užila pokud možno bez obav, a proto se snažíme udělat maximum proto, aby se cítila dobře. Také víme, že ženy v tomto období mají spoustu dotazů a obav a jsme tedy připraveni tu být pro ně kdykoliv budou potřebovat.

Pokud tedy zrovna hledáte nového gynekologa, nebo se od svého stávajícího chystáte přejít jinam, rádi vás u nás přivítáme.