Lékařská péče ve Vlčnově

Lékařská péče ve Vlčnově

Děti jsou velmi citlivé a ihned poznají, kdo k nim má dobrý vztah a kdo ne. Je proto opravdu velmi důležité najít takového dětského lékaře, kterého dítě bez výhrad přijme, bude mu důvěřovat a nebude se obávat návštěvy jeho ordinace. Ty nejlepší recenze má praktický lékař MUDr. Hana Haníková, která poskytuje preventivní a léčebnou péči o děti a dorost do devatenácti let věku. Ordinuje na dvou místech, ve Vlčnově a v obci Veletiny. Ve Vlčnově ji pacienti mohou v její ordinaci navštívit všechny všední dny v týdnu s výjimkou jedné hodiny mezi jedenáctou hodinou a polednem v pondělí a v pátek. V tuto dobu ordinuje ve své druhé ordinaci ve Veletinách. Paní doktorka se kromě běžných povinností lékaře věnuje nadstandardně kojencům, každý čtvrtek dopoledne vede ve Vlčnově kojeneckou poradnu, na kterou přicházejí maminky s těmi nejmenšími pacienty.

Rodiče se na lékařku mohou obrátit s požadavkem na aplikaci povinného i nepovinného očkování. V její ordinaci zdravotní sestra odebírá také biologický materiál, který je odesílán do laboratoře k dalšímu zkoumání. Po doručení výsledků do ordinace lékařka může stanovit přesnou diagnózu a přistoupit k další léčbě. Přímo v ordinaci je přístroj Hand U Reader na analýzu moči, multicare na analýzu cholesterolu, triglyceridů a glukózy, a také přístroj na stanovení hemoglobinu z kapilární krve.

MUDr. Hana Haníková má smlouvy s pěti zdravotními pojišťovnami – všeobecnou, ministerstva vnitra, českou průmyslovou, vojenskou a oborovou zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví. Dobrou zprávou pro všechny rodiče je to, že přijímá nové pacienty.

V ordinaci MUDr. Haníkové je možné získat i různá potvrzení administrativního charakteru, například přihlášku do mateřské školy, potvrzení žádosti na řidičský průkaz, na střední i vysokou školu, na učební obor, a také na různé sportovní akce, lyžařské výcviky, letní tábory. Na vyžádání vystaví zdravotní průkaz pro práci nebo brigádu v potravinářských provozech.