Péče o novorozence, mladé dívky i muže

Péče o novorozence, mladé dívky i muže

Jste z Plzně a okolí nebo přímo z Nýřan a sháníte pro svoje dítě dětského lékaře? Potom se obraťte na MUDr. Evu Jandovou. Ve své ordinaci diagnostikuje a poskytuje komplexní zdravotní péči dětem od narození, a to jako pediatr i jako dorostový lékař až do jejich dospělosti do věku 19 let. Každé dítě má v ordinaci MUDr. Jankové očkovací průkaz a rodiče dostávají veškeré informace o standardním i nadstandardním očkování.

Lékařka vyšetřuje a ošetřuje děti a dorost, zve svoje pacienty na preventivní prohlídky, aplikuje jim povinná očkování a pokud si rodiče přejí, tak i nadstandardní. Například proti klíšťové encefalitidě, žloutence typu A a další. Hlavně dospívající mladí lidé často od lékaře potřebují různá potvrzení a lékařské zprávy – na brigády, na autoškolu a další aktivity. Ve všem jim MUDr. Jandová vychází vstříc.

Vyhrazené hodiny má pro kojence, protože ví, jak je důležité být v kontaktu s maminkami. Potřebují radu, jak o dítě pečovat, a také si rády vyslechnou zprávy o tom, jak se jejich děťátko vyvíjí. Potřebují se ujistit, že o svého potomka dobře pečují a nedělají chyby, které by ho mohly poškodit. Lékařka i její klientky stojí o to, aby vše probíhalo bez problémů, aby bylo novorozeně zdravé a jeho rozvoj probíhal bez komplikací.

V některých případech je nutné, aby lékařka odebrala biologický materiál a odeslala ho na rozbor. Odběry se provádějí denně od osmi do devíti hodin ráno. MUDr. Jandová má ve své ordinaci přístroj na vyšetření CRP z kapky krve, aby měla přesnou informaci o tom, co se odehrává v těle nemocného dítěte, a zda je skutečně nezbytné nasadit antibiotika. Další vyšetření se provádí na cholesterol, vše důležité lze většinou zjistit z krve a moči.

MUDr. Jandová má smlouvy s pěti zdravotními pojišťovnami, všeobecnou, vojenskou, českou průmyslovou, oborovou zaměstnanců bank a pojišťoven a také ministerstva vnitra.