Pro léky do města jezdit nemusejí

Pro léky do města jezdit nemusejí

Říčany je obec, kterou najdete v Boskovické brázdě, asi dvacet kilometrů západně od Brna. Žije v ní přibližně 2100 obyvatel. Není proto překvapením, že je tady nabídka služeb poměrně široká, lékárnu nevyjímaje. Kdo si potřebuje vyzvednout léky, neudělá chybu, když si pro ně zajede nebo zajde na náměstí Osvobození v centru obce. Lékárna Říčany u Brna Panský dům je otevřena každý všední den od půl osmé, zavírá v půl čtvrté s výjimkou čtvrtka, kdy je prodejní doba až do 17. hodiny. Řidiči ocení pohodlné parkování u lékárny, všichni pak služby sítě lékáren Magistra, do které je říčanská lékárna zapojena. Stejně dobře je vybavena Lékárna Zbraslav na ulici Komenského nedaleko Rosic. Je otevřena ve všední dny kromě středy dokonce už od 7:15 hodin, ve středu otvírá v 11 hodin, ale zase je otevřena až do 17. hodiny, aby vyšla vstříc těm, kteří mají delší pracovní dobu.

Pacienti v lékárnách sítě Magistra dostanou více než polovinu léků bez doplatku, na další jsou doplatky snížené. Kdo chodí do jedné provozovny pravidelně, může se zapojit do věrnostního programu, který mu přinese řadu výhod. Navíc může sledovat akční leták, TV reklamu a reklamu v časopisech, kde se dozví vše o výhodných cenách volně prodejných přípravků.

V Lékárně Panský dům i Zbraslav je kvalifikovaný personál, kterému můžete věřit. Poradí vám s užíváním léků a zkontroluje i riziko nežádoucích účinků v případě, že kombinujete léky, předepsané více lékaři. Výhodou je to, že síť lékáren Magistra má široký sortiment, takže na léky nebudete muset s velkou pravděpodobností čekat. A ušetříte i díky dalším okolnostem. Léčivé přípravky stejného složení většinou vyrábí více firem a řada z nich dodává léky bez doplatku. Pracovníci obou lékáren vám rádi poradí a doporučí jen to, co by nabídli svým nejbližším. Léky si na základě kódu e-receptu lze v lékárnách on-line objednat, majitelé domácích mazlíčků ocení širokou nabídku veterinárních přípravků.