V lékárnách Magistra na vás čeká řada výhod

V lékárnách Magistra na vás čeká řada výhod

Na podzim je vždy třeba své zdraví podporovat ještě více než kdy jindy. A letos na podzim to platí dvojnásob. Proto se jistě vydáte do lékárny sehnat si vitamíny a přípravky na podpoření imunity. Až budete v lékárně nezapomeňte se také předzásobit běžnými léky pro případ, že vás přece jen potká nějaké podzimní nachlazení. S teplotou a bolesti hlavy až zjistíte že doma nemáte žádné léky se vám rozhodně nikam chtít nebude. A vybrat si svou spolehlivou lékárnu je stejně důležité jako si najít spolehlivého lékaře. A spolehlivě dobrou volbou je lékárna Magistra.

Nemusíte se bát, že byste to měli do Magistry daleko, v celé České republice najdete více než 200 poboček. Na každé pobočce se můžete spolehnout, že se vám dostane tě nejlepší péče. Léky, které vám kvalifikovaní lékárníci a lékárnice doporučuji jsou jedině ty, které by neváhali doporučit i vlastní mamince a dětem. Vaše zdraví je v Magistra lékárnách vždy na prvním místě, vždy vám v lékárně poradí s užíváním léků a zkontrolují riziko nežádoucích účinků g případě, že kombinujete léky od více lékařů. Hlavní výhodou těchto lékáren je výběr z velmi širokého sortimentu léků, homeopatik i doplňků stravy a vitamínů a díky tomu velmi často můžete ušetřit na doplatcích.

Mimo to vás v lékárnách magistra, včetně lékárny ve Zbraslavi u Brna, čeká celá řada dalších výhod. Se zákaznickou kartou máte mnoho slev i mimo akční leták, díky aplikaci si můžete rezervovat léky v určité lékárně a nemusíte riskovat zbytečně čekání v dlouhé frontě jen abyste zajistili, že potřebné léky nemají. Na stránkách lékárny se také dočtete mnoho rad a tipů pro vaše zdraví a když si přece jen čímkoliv nejste jistí, odborníci na pobočce vám vždy poradí.