Ve zdravém těle zdravý chrup

Ve zdravém těle zdravý chrup

Nic člověka neudělá krásným tak, jako široký šťastný úsměv. Ovšem pokud to není úsměv plný polámaných zubů a kazů. O svůj chrup musíme náležitě pečovat a stejně jako ostatní aspekty našeho zdraví, péči o něj nepodceňovat. Pokud si myslíte, že dvakrát denně si vyčistit zuby stačí, a jásáte že se vyhnete návštěvě zubaře, jste na omylu. Prevence je stejně důležitá jako pravidelná ústní hygiena. Nárok na preventivní prohlídku zubního lékaře máte dvakrát do roka a vaše zuby vám poděkují, pokud toho využijete.

Když máte ze zubaře strach a vyhýbáte se mu, jak jen to jde, nejjednodušší je najít si takového zubaře, kterého se nebudete muset bát. Stomatologické zákroky jde provádět i bezbolestně. Můžete se o tom přesvědčit sami u zubní lékařky Heleny Grmelové v hodonínském kraji. Pokud právě hledáte nového zubaře a chcete opravdovou kvalitu, pak je paní doktorka pro vás tou nejlepší volbou.

Na preventivní prohlídku si sami vyberete čas, a nemusíte se bát, že v čekárně strávíte půl dne. A co vás čeká ve stomatologické ordinaci? V rámci preventivní prohlídky vám paní doktorka vyčistí zuby od zubního kamene, provede důslednou kontrolu ústní dutiny včetně rentgenu. Díky prevenci může v čas odhalit zubní kazy anebo paradontózu. V případě nutnosti zubařského zákroku vám lékařka vysvětlí, co to bude obnášet, jaké jsou možné postupy a cenové varianty a pacient sám si může vybrat. Zákroky však mají společnou bezbolestnost, vysokou preciznost a dobrou kvalitu použitého materiálu.

Kromě preventivní a léčebné zubní péče poskytuje zubařka Grmelová také služby záchovné a estetické stomatologie. Ne vždy se podaří zub zachránit a v takovém případě je potřeba zkušeného stomatologa, aby nikdo nepoznal, že se jedná o zubní náhradu a vy se mohli dál usmívat. V případě zájmu a touhy po opravdu zářivém úsměvu máte možnost si nechat vybělit zuby. Zdraví je však na prvním místě, a proto paní zubařka poskytuje i služby dentální hygieny.