Vybavení laboratoře za rozumné ceny

Vybavení laboratoře za rozumné ceny

Metody molekulární biologie jsou využívány stále ve více odvětvích, ale ať jsou využívané kdekoliv, mají společné, že je pro ně třeba odborné speciální vybavení a dobře zařízená laboratoř.

Dříve bylo sehnat prostředky a výbavu pro tento obor složité a drahé, mnohdy se musela dovážet ze zahraničí, to je však již minulostí. Ani nemusíte jezdit nikam daleko a hledat specializované prodejny, vše pro svou laboratoř si můžete jednoduše objednat na internetu. Biogen Praha funguje už mnoho let a jejich nabídka se neustále rozšiřuje o nové produkty a nejmodernější vybavení s nejvyšší kvalitou za rozumnou cenu.

Produkty a služby této společnosti jsou rozděleny do čtyř kategorií, laboratorní plasty, regeneracie, sekvenace DNA a syntéza oligonukleotidů. U každé položky najdete její podrobný popis, přesné materiály a složky ze kterých je vyrobena, k čemu slouží a jaké je její nejvhodnější použití.

Laboratorní plasty od zkumavek, kultivačních destiček až po podpůrné mřížky odebírají od nejlepších světových dodavatelů, a jsou navržené tak, aby splňovaly i vysoké požadavky nemocnic a laboratoří a nikdy nezklamaly.

Regeneracie jsou obecně chemické látky a činidla, které se používají pro spouštění chemických reakcí a izolaci RNA. Také se využívají pro určování jiných látek například pomocí odlišného zabarvení nebo sraženinou. V e-shopu si můžete vybrat z mnoha setů a roztoků těchto chemických látek uzpůsobených pro všechny účely využití, které jen budete potřebovat.

Biogen také nabízí profesionální sekvenaci DNA, kterou je schopný vypracovat již do druhého dne. Vybrat si můžete z klasické sekvenace nebo sekvenace nové generace. A stejně jako u sekvenace DNA, pokud neprovádíte syntézu oligonukleotidů každý týden, nevyplatí se vám pořizovat drahé vybavení. Biogen je vybaven nejmodernějšími robotickými stanicemi se špičkovým softwarem dělanými přímo za tímto účelem a je připraven realizovat i nadstandartní požadavky. Pro své stálé zákazníky navíc nabízí řadu cenových výhod a dopravu zdarma.