Distribuce výrobků pro molekulární biologii

Distribuce výrobků pro molekulární biologii

Společnost Biogen Praha je tu především pro všechny chemické a výzkumné laboratoře, nemocnice a univerzity, které ke své práci potřebují kvalitní laboratorní a chemické pomůcky. Zabývá se především distribucí výrobků pro molekulární biologii, dále nabízí sekvenace DNA, regenerace, laboratorní plasty, syntézu z oligonukleotidů a biobary. V případě, že potřebujete rychle a kvalitně vybavit laboratoř, jste u správné firmy.

Biogen Praha funguje již od roku 1996 a za dlouhá léta své působnosti navázal řadu kontaktů se zákazníky i těmi nejlepšími dodavateli. Své služby s rostoucím pokrokem ve vědě, výzkumu a zdravotnictví neustále rozšiřuje o nejmodernější vybavení a techniky, aby svým zákazníkům mohl vždy nabídnout jen ty nejkvalitnější výrobky.

Laboratorní plasty jsou jistě nezbytnou součástí vybavení každé laboratoře, nemocnice nebo univerzity a ať už se jedná o zkumavky, stojánky nebo špičky, vše Biogen odebírá od léta ověřených dodavatelů. Kromě laboratorních plastů také nabízí sekvenaci DNA, což je nejrozšířenější metoda analýzy biologického materiálu. Máte možnost si u Biogenu objednat profesionální sekvenaci DNA, díky čemuž ušetříte čas i peníze, které byste jinak museli investovat do drahého vybavení laboratoře potřebné k provádění sekvenace.

Biogen nabízí klasickou sekvenaci ale i sekvenaci nové generace, čímž zjišťuje pořadí nukleoidů v krátkých úsecích DNA, které je důležité například ve výzkumu biologických procesů nebo zjišťování nemocí. Sekvenace DNA poskytované Biogenem jsou cenově dostupné a jsou mnohem rychlejší, než když se vzorky musely posílat do Číny. Vše, co vám stačí udělat je dodat Biogenu kvalitní vzorky, zabalené v čistých zkumavkách a správně označené. Navíc pro své zákazníky nabízí Biogen řadu zajímavých slev a výhod.