Tělu a mysli je někdy třeba k harmonii napomoct

Tělu a mysli je někdy třeba k harmonii napomoct

Tělo a mysl jsou propojené a od stavu jednoho se často odvíjí stav druhého. Jistě to znáte sami dobře, když jste ve stresu, ani nemáte chuť jíst, bolí vás břicho a jste podráždění. Při nemoci těla zase mysl často upadá do smutku a beznaděje. Proto pokud se chcete cítit dobře, nemůžete řešit jen jedno nebo druhé. Začněte tím, že se sami sebe zeptáte, co vás trápí a co potřebujete změnit. Pokud trpí mysl, strádá i tělo. Je to logické a jednoduché. A jednoduchý je i systém léčení se Bachovými květovými esencemi.

Bachovy esence, Bachovky, Bachovy kapky pomáhají harmonizovat mysl přírodní silou a energií. Dopřejí vám stát se sami sebou, žít v přítomnosti a uvědomovat si své chování a jeho důsledky. Pomáhají žít vědomě a zbavit se toho, co člověka trápí a zatěžuje. Není možné změnit svoji povahu, můžete se ale naučit lépe pracovat s emocemi, jež špatně zvládáte a škodí vám i okolí. Již přes osmdesát let funguje tato přírodní terapie v celé západní Evropě. Působí na jemnohmotné úrovni stejně jako homeopatie, tvoří nedílnou součást celostní alternativní medicíny.

Aby léčba byla kompletní, je dobré se zaměřit i na fyzické tělo. Bachovy květové esence pomohou harmonizovat mysl. Proto je vhodné je doplnit o Schüsslerovy buněčné minerální soli, které pomáhají přes fyzické tělo. Jde o přírodní minerální látky v lidském organismu přirozeně se vyskytující, zpracované triturací. Tak jsou schopny doplnit v buňkách případný deficit bez dalších podmínek. Při jejich nedostatku či nerovnováze bojujeme se zdravotními potížemi, psychickými problémy a chronickými nemocemi. Bachovky a buněčné soli se navzájem skvěle doplňují.

Bachovy esence můžete koupit na eshopu bachovy-esence.com. Tento e-shop si uvědomuje, že Bachovky jsou dar a jako s takovým s ním zachází. Mimo to poskytují poradenství a nejlepší možný servis. S květovými esencemi mají osobní zkušenost a vždy vám poradí individuálně a zdarma. Bachovky tu seženete za skvělé ceny, pečlivě zabalené a bezpečné pro miminka i domácí mazlíčky. Nebojte se poznat léčivou sílu přírody.