Analyzujeme zdraví v širších souvislostech

Analyzujeme zdraví v širších souvislostech

Naše společnost AQUAMEDEN sídlí v Ostravě a specializuje se na jevy, které ovlivňují život člověka, jeho zdravotní stav, pocit spokojenosti, zásobu životní energie a schopnost vyrovnávat se s problémy. Produkty, které prodáváme, jsou výsledkem našeho soukromého výzkumu a vývoje. Nechceme nikoho ovlivňovat, je na člověku samotném, aby posoudil, zda mu vyhovují nebo ne.

U nemocných hledáme primární příčinu zhoršení jejich zdravotního stavu v širších souvislostech a celkových okolnostech, které je provázejí životem. Jsme schopni pro každého připravit komplexní program, který zajistí nápravu. Ochrana zdraví je to, co chceme každému našemu klientovi nabídnout. Podmínkou je to, že musí projevit vlastní iniciativu, jak s nemocí a zdravotními problémy bojovat.

Už se vám někdy stalo, že jste přišli do cizího domu nebo bytu, o kterém jste neměli žádnou předchozí informaci, a cítili jste se tam vyloženě špatně? Jako by tam na vás bez zjevnější příčiny všechno padalo? Každý člověk ze sebe v průběhu života vyzařuje energoinformační pole. Čím je jeho jednání emotivnější, tím více energie se dostává do prostoru, ukládá se tam a působí. Pokud jde o negativní emoce, stres, násilí, utrpení, těžké nemoci a špatné mezilidské vztahy, může být prostředí pro některé jedince obzvláště škodlivé a může způsobt trvalé poškození jejich zdraví. Existují však způsoby, jak negativní energii dostat z bytu nebo domku pryč, a my vám je nabízíme. Takové námi očištěné místo se chová jako novostavba, postavená na panenské louce.

Naši pomoc lze vyhledat také při nové výstavbě. Výskyt geopatogenních zón se někdy podceňuje, ale pokud chcete bydlet zdravě a nezatěžovat organismus vašich dětí škodlivými vlivy, je lepší si nechat prostor k plánované výstavbě změřit. Je to důležité i pro stavby domů se velkou koncentrací lidí, jako jsou kanceláře, školky, školy, porodnice a nemocnice. V místech geopatogenních zón a jejich křížení mohou lidé při dlouhodobém pobývání vážně onemocnět. Další kapitolou je jejich uzdravování. Pokud stojí na geopatogenní zóně postele nemocných, trvá jejich léčba déle a je často spojena s různými komplikacemi.

Geopatogenní zóny mají vliv i na rostliny. Jak si vysvětlit třeba to, že na zahradě, kde jsou stromky vysázené vedle sebe, mají některé krásné koruny a rodí spoustu ovoce, jiné jen tak tak přežívají a brzy usychají.