Hledáte praktického lékaře pro děti a dorost v Brně? Máme tip!

Hledáte praktického lékaře pro děti a dorost v Brně? Máme tip!

Hledáte-li v nepřeberném množství brněnských dětských lékařů pro své dítě někoho dostatečně zkušeného a zároveň lidského, máme pro vás jedno výborné doporučení. Léty i mnohým studiem prověřený pediatr MUDr. Lubomír Kukla představuje kombinaci profesionality, lidského přístupu a nabídky komplexní péče o nejmenší i větší pacienty. V následujících řádcích se o něm můžete dozvědět více.

Cesta lékaře
Doktorem se Lubomír Kukla stal roku 1980 na lékařské fakultě v Brně a od té doby, jak už to u lékařů bývá, procházel dlouhými roky atestací, o sedm let později získal titul kandidáta věd CSc. v oboru pediatrie s pochvalou. Svojí pílí se propracoval přes nejrůznější pozice na Výzkumném ústavu pediatrickém až k funkci vedoucí Výzkumného pracoviště preventivní a sociální pediatrie LF MU v Brně. Jeho snaha o získání titulu docenta však neskončila a roku 2007 habilitoval na 2. LF UK Praha v oboru pediatrie docentem.

Publikační činnost
K profesionální dráze lékaře, který je také vyučujícím, neodmyslitelně patří také pestrá publikační činnost. Z dosud vydané literatury se tak můžete dostat například ke kapitole knihy Maternal Smoking Influences Health and  Development of a Child, jejímž autorem je mimo jiné také Lubomír Kukla. Z česky psaných publikací můžeme doporučit knihu Sociální a preventivní pediatrie v současném pojetí (2016) či starší kolektivní dílo Dítě na prahu dospívání (2004), mapující velmi důležité vývojové období, v němž začíná významná proměna dětí z hlediska tělesného i duševního.

Ordinace
Nenechte se zmást – doktor Kukla rozhodně není jen vědeckým pracovníkem, jak se může z dosavadního textu zdát – je především praktický lékař pro děti a dorost Brno. Jeho příjemnou ordinaci naleznete na adrese Kurská 2, Brno. Mezi přednosti jeho ordinace jistě patří kvalitní zázemí pro rodiče s dětmi, neocenitelný je například přebalovací pult či předsíň pro umístění kočárků. Také celkové ladění ordinace, výzdoba a hračky zpříjemňují dětem i rodičům pobyt u lékaře.
Ordinační doba je následující:

pondělí 7:30-13:00
úterý 7:30-18:00
středa 7:30-13:00
čtvrtek 7:30-12:00
pátek 7:30-13:00

Přijme Vás!
Přestože je v dnešní době mnohdy těžké získat oblíbeného a zavedeného pediatra, doktor Kukla stále přijímá nové pacienty, a tak se na něj můžete obrátit a své dítě u něj zaregistrovat. V současné době mimo jiné nabízí hrazené očkování proti rakovině děložního čípku pro dívky od 13 do 14 let. Stačí se objednat.
Zavolejte, napište, přijďte…
Jestliže máte zájem o komplexní lékařskou péči doktora Lubomíra Kukly, můžete se s ním kontaktovat několika způsoby – pevná linka do ordinace: 547 219 466, nebo mobilní telefony s čísly:

+420 723 857 773 a +420 727 843 355.  Dalšími možnostmi informování se jsou mail doktora Kukly kukla.stredisko@gmail.com či  info@pediatrbm.cz a webové stránky www.pediatrbm.cz