Kam za lékařskou pomocí v okrese Česká Lípa?

Kam za lékařskou pomocí v okrese Česká Lípa?

Zdravotnické středisko Hvozd s.r.o. je moderní zdravotnické zařízení poskytující širokou škálu služeb v oblasti ambulantní péče. Jmenovitě nabízejí péči v oborech praktický lékař pro dospělépraktický lékař pro děti a dorost, gynekologie, COP poradna, rehabilitace, interní ambulance a gynekologická cytologická laboratoř. Spolehnout se zde můžete na to, že všechna vyšetření a ošetření vždy provádějí výhradně vysoce kvalifikovaní a zkušení lékaři a zdravotnický personál. Pracuje zde kupříkladu atestovaná dětská lékařka s dlouholetou praxí v dětské ambulanci. K dispozici je také široká škála moderních diagnostických a terapeutických přístrojů. Skvělou zprávou je i to, že Zdravotnické středisko Hvozd má uzavřeny smlouvy o úhradě zdravotní péče se všemi významnými zdravotními pojišťovnami – služby jsou tedy dostupné pro všechny, kteří se rozhodnou využít jejich péči.

Spokojenost pacientů je pro ně základem

Zdravotnické středisko Hvozd je známé svou vysokou kvalitou poskytované péče vedoucí ke spokojeností pacientů. Ti jsou spokojeni jak s přístupem lékařů a zdravotnického personálu, tak i s celkovou atmosférou v zařízení. Pacienti se zde cítí vítáni a respektováni. Není se ale vůbec čemu divit, neboť zdejší lékaři jsou skuteční profesionálové, jež mají bohaté zkušenosti s poskytováním služeb lékařské pomoci. Zdravotnické středisko Hvozd navíc poskytuje vskutku širokou škálu odborných zdravotnických služeb.
Toto zdravotnické středisko též klade velký důraz na prevenci. Proto nabízejí i širokou škálu preventivních prohlídek, které pacientům pomohou udržet si pevné zdraví. Zdejším lékařům a zdravotnickému personálu očividně záleží na pacientech a jejich zdraví. Zdravotnické středisko Hvozd je tudíž opravdu skvělým místem pro péči o lidské zdraví.