Kvalitní ošetření v Lounech a Libčevsi

Kvalitní ošetření v Lounech a Libčevsi

Praktický lékař Louny má ordinaci v místní budově polikliniky v Rybalkově ulici. MUDr. Blanka Kučerová poskytuje kvalitní standardní léčebně preventivní péči dospělým a stará se o to, aby jejich zdraví netrpělo. Kromě toho si pacienti mohou vyžádat nadstandardní péči a služby, které zdravotní pojišťovny nehradí, ale které jim mohou výrazně usnadnit život, případně ulevit v bolesti.

MUDr. Kučerová je připravena všem svým pacientům pomoci v případě jakýchkoliv zdravotních problémů. Přála by si, aby byli spokojeni, těšili se pevnému zdraví a do ordinace docházeli pokud možno ne se zdravotními problémy, ale na prevenci. Na pravidelných preventivních prohlídkách, které jsou hrazeny zdravotními pojišťovnami, lékařka sleduje zdravotní stav každého, zaznamenává případné výkyvy ve zdraví a okamžitě je řeší. Stejně tak sleduje, zda pacient absolvoval povinná očkování. Vyzývá pacienty, aby s jakýmkoliv problémem přišli okamžitě, protože může znamenat předzvěst zákeřného onemocnění. Podobný přístup je zárukou, že veškeré změny v organismu člověka budou včas podchycené a léčba onemocnění začne včas, v době, kdy je nemoc ještě možné léčit. Každý člověk reaguje na onemocnění individuálně, každý snáší léčbu zcela jinak, jinak přijímá medikamenty, a proto se lékařka snaží o osobní přístup ke každému jednotlivci.

Ve své ordinaci v Lounech najdou pacienti MUDr. Kučerovu každý den, od úterý do pátku v dopoledních hodinách, v pondělí od půl jedné po obědě až do osmnácti hodin do večera. V pondělí ráno a ve středu dopoledne ordinuje v nedaleké obci Libčeves, ulice K Zámku. Kdo by chtěl mít jistotu, že přijde na řadu v krátkém čase a nebude muset v čekárně před ordinací dlouho čekat, má možnost se na vyšetření předem objednat. Do ordinace v Lounech a v Libčevsi mohou docházet klienti šesti zdravotních pojišťoven, všeobecné, ministerstva vnitra, vojenské, oborové zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví, české průmyslové a zdravotní pojišťovny Média.