Kvalitní péče od narození až do dospělosti

Kvalitní péče od narození až do dospělosti

Hledáte v Rajhradě pediatra, který se o vaše ratolesti postará od jejich narození a bude jim zdravotní oporou až do jejich dospělosti? MUDr. Hana Jarošová poskytuje kompletní zdravotní péči pro děti a dorost. Ve své ordinaci vede kojeneckou poradnu, poradí vám, jak správně pečovat o miminko a poskytne informace a rady v oblasti kojení a výživy. V prvních dnech miminka také navštěvuje své malé pacienty v místě jejich bydliště. Tato lékařka poskytuje preventivní prohlídky i léčebnou péči, aplikuje povinná i nepovinná očkování, vystavuje potvrzení i nastřeluje náušnice a nabízí ošetření bio lampou.

A až začnete s miminkem chodit do ordinace můžete se spolehnout na ochotný a vstřícný personál. Sestřičky vám vždy ochotně odpoví na vaše dotazy a pomohou vám při objednání dalšího termínu vyšetření. Aby se malí pacienti cítili bezpečně a příjemně, je pro ně v čekárně připraven malý koutek na hraní. A hračky i obrázky jsou dětem k dispozici i v ordinaci, MUDr. Jarošová si uvědomuje, že je třeba, by se děti cítili při vyšetření bezpečně a nezažívaly z prohlídek stres. Ordinace je moderně vybavena, lékařka se vyzná v moderních lékařských metodách, kvalitní přístrojové vybavení jí umožňuje rychle a spolehlivě rozpoznat zánět v těle, zkontrolovat sedimentaci a podobně. Mimo to se ale tato dětská lékařka z Rajhradu zaměřuje také na homeopatii.

Pokud tedy preferujete alternativní léčbu, zdravotní problém můžete probrat s lékařkou v rámci homeopatické konzultace. Homeopatická léčba je zvlášť vhodná při léčbě nachlazení, ekzémů, alergií, ale i jiných onemocnění. Například u alergií, je vhodné vzhledem k í blížící se pylové sezóně, začít s homeopatiky co nejdříve, aby bylo tělo připravené. Homeopatická léčba je šetrná k organismu, je neinvazivní, nevyužívá chemické látky a nemá vedlejší účinky, proto je vhodná pro děti.