Na očkování i preventivní prohlídku

Na očkování i preventivní prohlídku

Praktický lékař pro dospělé MUDr. Antonín Kubečka ordinuje v Ostravě a dobrá zpráva pro ty, kteří hledají nového lékaře je ta, že přijímá nové pacienty. Zjišťuje diagnostickou, léčebnou a preventivní péči a pracovnělékařské služby pro firmy i zařízení jakéhokoli zaměření.

MUDr. Antonín Kubečka ordinuje každý den dopoledne, v úterý a čtvrtek i odpoledne. Pondělní odpoledne má vyhrazené na návštěvy pacientů v jejich domovech. Spolupracuje se šesti zdravotními pojišťovnami, všeobecnou, oborovou zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví, ministerstva vnitra, vojenskou, českou průmyslovou a s Revírní bratrskou pokladnou.

Možná právě potřebujete projít zdravotní prohlídkou, abyste mohli dostat řidičský, zbrojní nebo zdravotní průkaz. Pokud tomu tak skutečně je, rychle se objednejte, potvrzení o vašem zdravotním stavu dostanete hned po prohlídce. MUDr. Kubečka provádí také pravidelné preventivní prohlídky, hrazené pojišťovnou. Přestože máte možná pocit, že nic takového nepotřebujete, opak je pravdou. Právě při těchto prohlídkách je možné odhalit řadu onemocnění a předejít stavu, než se stanou chronickými. Nebo než se nemoc rozvine tak, že vás začne omezovat nebo dokonce ohrožovat na životě.

Na vstupní prohlídky chodí do ordinace noví pracovníci řady firem, během pracovního poměru pak také na periodické a po ukončení práce pro konkrétní firmu také na výstupní prohlídky. V rámci pracovnělékařské služby MUDr. Kubečka prohlíží pracoviště a pořádá pro zaměstnance školení první pomoci.

Před zahraniční dovolenou, zejména do vzdálených exotických zemí, lékař doporučuje podrobit se očkování proti nakažlivým nemocem, které se v dané oblasti vyskytují. Kromě toho bedlivě sleduje karty svých pacientů a provádí pravidelné očkování. Velkou pozornost věnuje těm, kteří trpí hypertenzí nebo diabetem. Zdravotní stav takto ohrožených pacientů se může rychle měnit a je třeba na něj včas reagovat vhodnou léčbou.

Ordinace MUDr. Kubečky je velmi dobře vybavena, najdete v ní zařízení na pulsní magnetoterapii, přístroj Stimul na elektroakupunkturu i přístroje na měření hladiny krevního cukru.