Nebojte se zubaře

Nebojte se zubaře

Říká se, že nejkrásnější ozdobou každého člověka je jeho úsměv. A právě proto je potřeba pečlivě pečovat o svůj chrup, pravidelně si čistit zuby, a překonat svůj případný strach ze zubaře a chodit na pravidelné prohlídky. Jedině díky poctivé péči a dostatečné prevenci docilte zářivého úsměvu, a hlavně zdravých zubů.

Pokud hledáte zubní ordinaci v Třemošnici máme pro vás tip. Paní zubařky Anežky Cemperové se opravdu nemusíte bát. Ve svém oboru působí již řadu let. Při zákroku vám vše vysvětlí a navrhne to nejlepší řešení pro zdraví vašeho chrupu. Poskytne vám bezbolestné, maximálně efektivní a komfortní ošetření. Paní doktorka ošetřuje jak dospělé, tak i děti. Cílem záchovné stomatologie je pečovat o zuby tím způsobem, aby vám vydržely co nejdéle. Proto je potřeba zubní kaz léčit co nejdříve, aby nezpůsobil zbytečné komplikace a bolest.

Paní zubařka nabízí i dentální hygienu, která by měla být nezbytnou součástí péče o váš zdravý chrup. Při dentální hygieně lze v čas objevit případné problémy a následně je léčit. Také je potřebná například k odstranění zubního kamene, který se usazuje v mezizubních prostorech a může způsobovat paradontózu. Jistě je také vhodná pro ty, kteří sní o opravdu zářivém úsměvu. Na zubech se usazují skvrny, které ani nejpečlivějším čištěním neodstraníte. Jsou to například skvrny od zeleného čaje, kávy nebo červeného vína.

V případě, že jste vinou úrazu přišli o zub nebo jeho část také nemusíte zoufat. Díky svým letitým zkušenostem vám paní doktorka navrhne nejlepší náhradu a precizně nahradí zub znehodnocený kazem nebo úrazem tak, abyste i nadále měli široký sebevědomý úsměv.