Nestyďte se zeptat

Nestyďte se zeptat

Skoro každého člověka trápí nějaký zdravotní problém, a nemusí to jen být starší lidé. Není třeba se za svoje trápení stydět, lepší je obrátit se na odborníky, kteří mají přehled, co je na současném trhu k mání a jaké kompenzační pomůcky se vyrábějí. Potom možná zjistíte, že váš dlouho neřešitelný problém je vlastně banalita, kterou lze vyřešit jednoduchou a možná i nenákladnou pomůckou. A bude po starosti.

Určitě vám poradí a pomohou v prodejně REALITDATA – Zdravotnické pomůcky, kterou najdete v Ostravě-Mariánských Horách. Objednávají kvalitní a cenově dostupné zboží přímo od výrobců nebo od zastoupení zahraničních firem, zákazníci si ho mohou koupit nebo ho dostanou oproti poukazům a předpisům od lékařů. Jsou to například kompresní punčochy a zdravotní ponožky výrobců Maxis, Aries a Deona, bandáže, návleky a ortézy firem Sanomed a Ortika, ortopedická a zdravá obuv Santé, ortopedické vložky do bot a gelové pomůcky S+V a Moneta.

Různé rehabilitační pomůcky, cvičební míče, overbaly a gumy tady najdou jak lidé, kteří potřebují cvičit po úrazu nebo operaci, tak lidé, kteří si jen chtějí zlepšit svou kondici. Pro léčebné účely jsou určené akupresurní pomůcky, ježci, podložky, rollery a masážní molitanové míčky. Lidé s nemocemi srdce si určitě vyberou ten správný tlakoměr, s nemocnými průduškami inhalátor a diabetici glukometry a testovací proužky. Pro dědečka nebo babičku tady pořídíte berle, hole, chodítka a jiné kompenzační pomůcky, se kterými se budou pohybovat s větší jistotou, pro jejich stárnoucí klouby jsou vhodné různé zahřívací dečky a infralampy. V prodejně myslí i na mladé ženy, které čekají miminko. Těhotenské prádlo je nejen funkční, ale i velmi atraktivní.

Pokud by se náhodou stalo, že vámi požadované zboží v prodejně nebudou mít, neodcházejte s nepořízenou, rádi vám je na požádání objednají.

Vše potřebné firma REALITDATA dodá také pro výkon práce lékařů – zdravotnický materiál, tiskopisy, kancelářské potřeby a techniku.

A nakonec pár námětů. Moc dobře se chodí v ponožkách od německého výrobce – nesvírají nohu a ještě mají protiskluzovou úpravu. Pro ty, kterým dělá problém navlékání a svlékání ponožek, je určen patentem chráněný obouvák. Dá se složit, takže ho můžete mít stále při sobě, třeba u lékaře, při návštěvě bazénu nebo lázní. BB tapy mají pružnost až 180 procent a dají se nosit až pět dní, dobrá volba pro všechny sportovce.