Nový rozměr medicíny

Nový rozměr medicíny

Je úžasné sledovat, jak se věda a medicína posouvá stále dopředu. Dříve lidé umíraly na nemoci, které dnes léčíme tří denním klidem s pomocí paralenu a léků na nachlazení. Nemluvě o dalších, daleko komplikovanějších nemocech, na které byť třeba ještě není vyvinutý lék, lékaři jsou schopni její průběh značně zpomalit či úplně zastavit. Pro nás „normální smrtelníky“ takové pokroky a objevy mohou být naprosto nepochopitelné, avšak faktem zůstává, že se dějí. Když už lékaři dokáží vyrobit umělé srdce, je ještě vůbec něco, co nesvedou?

Je dokázáno, že spoustu nemocí si můžeme zapříčinit či vyvolat sami. Nemluvím teď jen o nezdravém stravování a špatné životosprávě nebo třeba kouření, u kterých se obecně ví, že naše zdraví můžou nepříznivě ovlivnit. Psychika je velmi mocná čarodějka, ať tomu chceme věřit nebo ne. Je to tedy také stres a stresové situace, kdy si můžeme nevědomě dost ublížit. Bohužel jsme ale některým situacím vystavováni bez vlastního přičinění (například náhlá tragédie v rodině), takže jim nemůžeme zcela zabránit. Nemoc však většinou nepropukne bezprostředně po stresovém vypětí, může se v nás „líhnout“ i několik let. Když potom navštívíme svého praktického lékaře s nějakým problémem, většinou si ani nespojíme, že by to s tím mohlo souviset. Lékaři pak začnou léčit nemoc, se kterou tam přijdeme ve fázi, ve které je, aniž by znali její příčinu. Pokud bychom se ovšem nezaměřovali jen na fyzický stav, ale také na psychiku, mohli bychom tak najít příčinu nemocí a odstranit tak nejen již propuklou nemoc ale i její příčinu. Díky tomu potom budeme vědět, na co si dávat pozor a jakým situacím se vyvarovat, aby se nám podobný zdravotní problém už nevrátil.

Biorezonance BICON toto umožňuje. Tento speciální diagnostický a terapeutický postup kombunuje postupy tradiční čínské medicíny, kvantové fyziky a německé technologie a vytváří tak něco dosud nevídaného. Stále více lékařů začíná bioreronanci do své praxe zavádět a kombinovat ji s medicínou. Představte si, že půjdete k lékaři pro dospělé s tím, že máte nějaký zdravotní problém a on nejen že vám ho diagnostikuje, ale i vám sdělí jeho příčinu. Pokud jste například z Trutnova a okolí, můžete navštívit praktického lékaře v Trutnově, který se touto metodou zabývá. Nejsou to ale jen nemoci, tato metoda slaví úspěchy i v pomoci při odvykání kouření a hubnutí.

Pokud se trošku zajímáte o energie a o alternativní medicínu, možná jste někdy slyšeli o kraniosakrální terapii. Tato terapie je lidmi také často využívána zejména při větších stresových vypětích. Podobně jako při biorezonanci pomáhá kraniosakrální terapie nacházet a řešit problémy a také napomáhá v procesu samouzdravení. Jedná se o velmi jemnou neinvazivní techniku založenou pouze na tom, že terapeut přikládá ruce jemným tlakem nebo tahem na různá místa na hlavě a čele klienta, aby se napojil na kraniosakrální rytmus a uvolnil problémová místa. Z terapie potom odcházíte uvolnění, s čistou hlavou a cítíte se jako znovuzrození.