Ordinace v Josefově Dole a Tanvaldu

Ordinace v Josefově Dole a Tanvaldu

Je vaším domovem Liberecký kraj? A konkrétně Josefův Důl? Pokud náhle onemocníte, způsobíte si úraz nebo máte vleklé zdravotní problémy, pomůže vám praktický lékař pro dospělé MUDr. Karel Stuchlík. Své profesi se věnuje už více než dvacet let. Promoval v roce 1989, dva roky poté, v roce 1992, úspěšně složil atestaci v oboru všeobecné lékařství. Praxi v současné době provozuje ve dvou ordinacích. V Josefově Dole ho najdete každý den, v pondělí, v úterý a ve čtvrtek dopoledne, ve středu odpoledne a v pátek od rána do 14 hodin. Ordinaci v Tanvaldu v Domě lékařů sdílí se svou kolegyní, osobně ho zde můžete kontaktovat v úterý a ve čtvrtek odpoledne.

MUDr. Karel Stuchlík poskytuje komplexní zdravotní péči pacientům ve věku od 14 let, akutní ošetření i dětem. Jeho ordinace je vybavena moderními přístroji jako je EKG, rehabilitační ultrazvuk, laser a CRP. Poslední z uvedených přístrojů umožňuje provést test na c-reaktivní protein, zjistit, zda je tělo pacienta zasaženo zánětem a určit efektivní léčbu pomocí antibiotik nebo jiných léků. MUDr. Stuchlík léčí i pacienty s celiakií a diabetem, kromě klasické péče v ordinaci poskytuje i návštěvní službu.

Do ordinace MUDr. Karla Stuchlíka se mohou obrátit i pacienti se zájmem o závodní léčebnou péči. Lékař má smlouvu s Všeobecnou zdravotní pojišťovnou (111) a Vojenskou zdravotní pojišťovnou České republiky (201), neodmítne ale ani pacienty odjinud. V době turistické sezóny poskytuje lékařské služby nejen místním lidem, ale také rekreantům a turistům, kteří zavítají do Jizerských hor.

Vynikající vizitkou pro MUDr.Karla Stuchlíka je hodnocení jeho pacientů na nezávislém webu – všichni si cení jeho obětavosti a ochoty, ani jedno hodnocení není negativní.