Preventivní prohlídky pečlivě a precizně

Preventivní prohlídky pečlivě a precizně

Nové pacienty stále přijímá v Petřvaldu ve své ordinaci ve Školní ulici MUDr. Jarmila Kremerová, praktický lékař. Ordinace je pár kroků od městského úřadu, dá se u ní poměrně snadno zaparkovat, autobusem je dobře dostupná i z okolních obcí.

Kdo se chce zaregistrovat, měl by do ordinace zavolat nebo přijít osobně a dohodnout se na termínu první návštěvy. Může si být jist, že najde lékařku, která k němu bude přistupovat pečlivě a citlivě, s vědomím toho, že zdraví je jednou z největších životních hodnot.

Ordinace je otevřena denně, v pondělí, ve středu a v pátek dopoledne, v úterý a ve čtvrtek odpoledne. Pacienti jsou objednáváni po 15 minutách, takže nikdo v čekárně nikdo příliš času nestráví a jde hned na řadu. Do ordinace MUDr. Kremerové se mohou hlásit pojištěnci šesti zdravotních pojišťoven – všeobecné, ministerstva vnitra, vojenské, české průmyslové a revírní bratrské pokladny.

MUDr. Kremerová vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci, má třicetiletou praxi a dlouholeté zkušenosti s léčbou dospělých. Při určování diagnózy je precizní, ví, na co se zeptat, jaká vyšetření provést a případně k jakému specialistovi pacienta s jeho neduhy poslat. Přes dlouhou praxi se stále vzdělává, sleduje nové trendy a poznatky moderní medicíny.

Její služby zahrnují komplexní všeobecnou lékařskou péči o dospělé. Pacienti jsou objednáváni na preventivní prohlídky v dvouletém intervalu. Obsahem prohlídky je i doplnění rodinné anamnézy, zvlášť bedlivě jsou sledováni pacienti, u kterých se v rodině vyskytla kardiovaskulární onemocnění, diabetes mellitus, poruchy metabolismu tuků a nádorová onemocnění. Při preventivní prohlídce zdravotní sestra také kontroluje, zda jsou stále platná všechna očkování, včetně tetanu. Následuje vyšetření interního charakteru, zraku a sluchu, pacientovi je změřen krevní tlak a hmotnost, orientačně je mu vyšetřena moč. Prohlídka zahrnuje i onkologickou prevenci.

Do ordinace pacienti docházejí také na preventivní očkování, například proti chřipce a klíšťové encefalitidě, domluvit si mohou i očkování, nezbytné v souvislosti se zahraniční služební cestou.