Proč je důležité vybrat si dobrého gynekologa?

Proč je důležité vybrat si dobrého gynekologa?

Návštěvy gynekologa nepatří mezi oblíbenou činnost snad žádné ženy. Přesto jsou správná prevence a pravidelné kontroly u ženského lékaře klíčové pro udržení ženského intimního zdraví. Je důležité si uvědomit, že stud rozhodně není na místě, jelikož to, co je pro nás naprosto intimní a choulostivou záležitostí, je pro gynekologa denní chleba. Rozhodně se proto není třeba bát, že vás lékař bude nějak hodnotit, nebo že mu vaše vyšetření bude dokonce nepříjemné.

Snad s žádným lékařem nebudeme nikdy řešit více choulostivé záležitosti než právě s gynekologem. S gynekologem ženy probírají vše od intenzity menstruačního krvácení, vaginálních výtoků, možných pohlavních nemocí až po fyzické problémy při pohlavním styku. Vzhledem k tomu, že se jedná o věci, které má spousta žen problém sdílet i se svou nejlepší kamarádkou, je opravdu důležité, aby si každá žena našla takového lékaře, se kterým se nebude bát mluvit.

Řada mladých žen začala svého gynekologa navštěvovat v době svého dospívání a jeho výběr tedy spočíval na jejich rodičích. V důsledku toho ženy mnohdy navštěvují i v dospělosti stejného gynekologa jako jejich matka, aniž by se zamýšlely nad tím, jestli jim skutečně vyhovuje. Pokud se svého gynekologa bojíte na něco zeptat, jste z jeho rad rozpačitá nebo máte pocit, že vašim požadavkům na medikaci dostatečně nerozumí, je určitě na místě zkusit si najít lékaře nového. Gynekologů je dnes naštěstí v každém větším městě hned několik a neměl by proto být problém, vybrat si toho, který vám bude vyhovovat.

Pokud zrovna sháníte nového gynekologa a bydlíte v okolí města Velká Bíteš, můžete se obrátit na paní doktorku Věru Sládkovou. Ordinace doktorky Sládkové poskytuje svým pacientkám individuální přístup a snaží se najít ideální řešení pro každou z nich. Gynekologie Velká Bíteš poskytuje svým pacientkám veškerou gynekologickou péči, péči o těhotné v průběhu celého těhotenství a ultrazvuková vyšetření. Ordinace disponuje moderním vybavením, které umožňuje provádět veškerá preventivní i nárazová vyšetření přímo v ordinaci. Díky přehledným webovým stránkám, které gynekologická ambulance pravidelně aktualizuje, mají pacientky přehled o veškerých dovolených a nepřítomnostech lékaře. Webové stránky navíc umožňují také online objednání prostřednictvím e-mailu.