Trápí vás onemocnění vnitřních orgánů? Navštivte interní kliniku MUDr. Karpianuse

Trápí vás onemocnění vnitřních orgánů? Navštivte interní kliniku MUDr. Karpianuse

Potřebujete navštívit internistu v Českých Budějovicích a nevíte na koho se obrátit? Pokud vás trápí obtížné diagnostické problémy, chronická onemocnění a kombinace různých chorob najednou jako jsou například nemoci srdce, cév, plic, zažívacího traktu, ledvin a jater, pak je tady pro vás interní ordinace MUDr. Karpianuse. Jedná se o pravého odborníka, který je podle pacientů muž na správném místě. Jeho pacienti chválí lékařův lidský přístup ale i vysokou profesionalitu a svědomitost, kdy se každému opravdu snaží pomoct. Jeho ordinace navíc úzce spolupracuje s nadstavbovými obory jako je kardiologie anebo gastroenterologie.

 

Ordinaci MUDr. Karpianuse najdete poblíž Vyšší zdravotní školy na ulici U Trojice. Nové pacienty přijímá na doporučení odesílajícího lékaře ale i bez něj. Na veškerá vyšetření je třeba se předem objednat, ale lékař svým pacientům poskytuje krátké objednací i čekací lhůty. Pokud k tomuto zkušenému internistovi jdete poprvé, nachystejte si s sebou na první vyšetření průkazku zdravotní pojišťovny, případné doporučení od lékaře, které však není podmínkou. Dále mějte připravený seznam užívaných léků a lékařské zprávy z případných hospitalizací a předchozích léčení. Na vyšetření se můžete objednat telefonicky ale i využít online objednávkový formulář.

Interna zajišťuje komplexní péči o pacienty s vnitřními nemocemi, kam se řadí choroby srdce, cév, štítné žlázy, plic, zažívání i choroby ledvina mnoho dalšího. Lékař pomáhá také pacientům s vysokým krevním tlakem, zaměřuje se na léčbu poruch štítné žlázy a léčbu stavů po srdečním infarktu nebo mozkových mrtvicích. Mezi další služby interny patří také dvaceti čtyř hodinové monitorování krevního tlaku, EKG vyšetření a odběry krve. MUDr. Karpianus zajišťuje také předoperační vyšetření.