Všestranně zaměřený praktický lékař v Jizerských horách

Všestranně zaměřený praktický lékař v Jizerských horách

Každý by měl mít svého praktického lékaře a také by ho měl pravidelně navštěvovat. Komplexní zdravotní péči nabízí pacientům od 14 let ordinace praktického lékaře v Josefově Dole. Ordinace je vybavena moderními přístroji, jako je EKG, CRP, rehabilitační ultrazvuk a laser a glukometr. Samotný pan doktor MUDr. Karel Stuchlík se svému povolání a svým pacientům věnuje již dvacet let, a proto si můžete být jistí, že už zažil a úspěšně diagnostikoval mnohé potíže a dokáže vám spolehlivě pomoct. V rámci akutní péče samozřejmě neodmítne ani mladší pacienty. Jako lékař se samozřejmě zaměřuje na léčebnou ale také preventivní péči, kterou nepodceňujte a nebojte se pana doktora navštívit.

Mimo své běžné služby tento praktický lékař poskytuje své lékařské služby také turistům a rekreantům v Jizerských horách. Pokud jste tedy zrovna na dovolené a začne vás trápit akutní problém, který si žádá péči praktického lékaře, nebojte se pana doktora Stuchlíka kontaktovat. Dejte si však pozor, zda je lékař smluvním doktorem i vaší pojišťovny, jinak za svou péči může po právu požadovat finanční náhradu. Pokud však s vaší pojišťovnou má smlouvu a vy u sebe budete kartičku pojištěnce mít, nemusíte se ničeho bát.

Pro nemohoucí pacienty, kteří si k lékaři nemohou sami dojít, poskytuje tento lékař návštěvní službu. Pokud vás lékař navštíví doma, také to hradí pojišťovna. MUDr. Stuchlík také zajišťuje závodní péči pro firmy z okolí. Jako další zabezpečuje tento praktický lékař dispenzární péči, tedy lékařský dohled nad pacientem trpícím určitou chorobou. Trvalé sledování umožňuje pružně reagovat na potřebnou léčbu podle aktuálního stavu.