Znaménka vám odstraní v chirurgické ambulanci

Znaménka vám odstraní v chirurgické ambulanci

Jen těžko byste hledali člověka, který nemá žádné mateřské znaménko. Ty jsou zcela přirozenou součástí naší pokožky. Je však třeba svá znaménka dobře znát a sledovat, zda se v čase nemění. To by mohlo být příznakem melanomu kůže, tedy rakoviny a mohlo by se jednat o závažné onemocnění. Ve většině případů, když si všimnete změn na svém znaménku, ale není třeba panikařit, ale je třeba vyhledat odborníka.

Jen on dokáže s jistotou určit, o jaký problém se jedná. Všímejte si především zda znaménka nemění tvar, velikost. barvu, strukturu nebo se mění jejich ohraničení.

Samotný vznik znamének, pih a pigmentací ovlivňují genetické dispozice i vystavení slunci. Slunce nutí buňky melanocyty produkovat kožní barvivo, které nás chrání před UV zářením. Kromě toho jsou i další kožní výrůstky, které z estetických nebo zdravotních důvodů můžete chtít si nechat odstranit. mezi ně patří fibrom, bradavice nebo stařecké bradavce. Znaménka vám odstraní v chirurgické ambulanci, vždy však nejdříve navštivte dermatologa, aby dané znaménko prohlédl.

Na odstraňování znamének i bradavic a na další chirurgické úkony se zaměřuje chirurgická ambulance v Benešově MUDr. František Rousek. Tohoto odborníka si jeho pacienti nemohou vynachválit nejen díky jeho svědomitosti a odborným znalostem, ale i pro jeho lidský přístup. Lékař neváhá pacientům vše srozumitelně vysvětlit, věnuje se jim s maximální péčí a nic nenechává náhodě.

Kromě chirurgické ambulance provozuje také radiologickou ambulanci, takže disponuje potřebnými diagnostickými přístroji a je ve své práci opravdu pečlivý. Jeho ordinaci najdete na Malém náměstí v Benešově. Chirurgická ambulance poskytuje klinické ambulantní vyšetření, operační odstranění kožních útvarů, dále se zaměřuje na ošetření zlomenin laminátovou fixací a poskytuje laser terapii. Také vám zajistí doporučení k operacím.