Zubařů už se bát nechceme

Zubařů už se bát nechceme

Když se řekne zubař, spoustě z nás naskočí husí kůže. Z nějakého důvodu máme z vyšetření u zubaře mnohem větší strach než například z vyšetření u očního. Přitom už existuje spousta umělých zubních náhrad, díky kterým nikdo ani nepozná, že nám nějaký ten zub chybí, ale aby nám někdo dal náhradní oko s dokonalým zrakem, tak daleko zatím medicína není. Strach ze zubařů nás provází celý život. Už jako malé děti, když nás měli rodiče omluvit ze školy kvůli návštěvě zubaře, bychom raději psali všechny písemky světa, než abychom tuto návštěvu museli absolvovat. Při návštěvě zubaře se dokonce i z dospělých a jinak velmi úspěšných lidí, stávají malé ustrašené děti. Čekárna u zubaře je plná nervózně přešlapujících nebo sedících lidí, žmoulající si v ruce svůj kapesník a čekajících na výzvu sestry k tolik obávanému vstupu do ordinace.

Tohle všechno my víme a snažíme se vám proto udělat návštěvu u nás co nepříjemnější a nejpohotovější. Jsme samostatné stomatologické centrum Praha, s.r.o. a nabízíme komplexní stomatologickou péči všem skupinám pacientů, a to dětem, dospělým, obtížně ošetřitelným pacientům, cizím státním příslušníkům či firemní klientele. Poskytujeme všechna vyšetření od vstupního až po náročné chirurgické zákroky. Vstřícný a osobní přístup k našim pacientům je u nás samozřejmostí, takže se už nebudete muset cítit jako jen „další pán na holení“. Další výhodou našeho zařízení je, že všechny služby, jako například služby dentální hygieny, a zákroky poskytujeme na jednom místě, tedy se vyhnete běháním po vyšetřeních na jiných úzce specializovaných zařízeních. Tímto šetříme nejen váš čas, ale také vaše peníze. Snažíme se uspokojit jak kvalitativní požadavky, tak finanční nároky všech našich pacientů, protože si uvědomujeme, jak finančně náročné tyto služby pro vás mohou být.

Naše zařízení funguje již od roku 1994 a za tu dobu si získalo přízeň obrovského počtu pacientů. Za 28 let naší existence jsme se díky neustálému zlepšování a optimalizaci našich služeb a cen z nás udělalo jedno z nejnavštěvovanějších stomatologických zařízení v Praze. Naše práci i naši pacienti nás baví a proto se snažíme o jejich maximální spokojenost po všech stránkách. Pokud jste z Prahy a hledáte spolehlivého zubaře, neváhejte a navštivte nás.