Zubní implantát nebolí a vrátí vám dokonalý úsměv

Zubní implantát nebolí a vrátí vám dokonalý úsměv

Bezzubý úsměv není pěknou vizitkou nikoho. Nejen, že zdravý chrup potřebujeme k životně důležitým funkcím jako je kousání a žvýkání, ale má pro nás i silnou estetickou hodnotu. Výborný stav chrupu je také předpokladem pro bezchybnou výslovnost, dokonalý úsměv a tedy pomáhá zvyšovat sebevědomí. Jak je zdraví zubů důležité, dokážeme bohužel často ocenit, až když je pozdě, v okamžiku, kdy o některý zub přijdeme. V dnešní době však není potřeba zoufat, nedílnou součástí moderní stomatologie je také implantologie.

právě zubní implantologie představuje ideální možnost náhrady chybějících zubů. Pokud při ztrátě pouze jednoho zubu zvolíte zubní implantát nebudete muset obětovat zdravé vedlejší zuby, které by bylo nutné v případě zhotovení můstku brousit. Stejné je to i se ztrátou dvou a více zubů. Zubní náhrady představují moderní a dlouhodobé řešení při ztrátě jednoho i více zubů. Vyplňují prostor po chybějících zubech a zabraňují ztrátě kostní hmoty. zavedení zubního implantátu do čelistní kosti je krátký a bezbolestný chirurgický zákrok. využívají se pro to titanové šrouby, které nahrazují kořen zubu. titan je biokompatibilní materiál, což znamená, že je lidským organismem velmi dobře snášen. Speciální povrchová úprava navíc zabezpečuje jejich vhojení. implantáty srostou s vaší čelistí a tím vytvoří stabilní základ pro nové zuby. Na umělý kořen se následně zhotoví korunka, můstek nebo jiný druh zubních protéz.

Pokud jste z moravskoslezského kraje a toužíte po dokonalém úsměvu, neváhejte kontaktovat ordinaci implantologa MDDr. Ondřeje Vichera z Ostravy. Jeho ordinace poskytuje ošetření bezzubé čelisti za využití nejnovějších trendů a nejmodernější techniky. Samozřejmostí každého zákroku je bezbolestnost, preciznost a estetika. MDDr. Vicher se pravidelně účastní školení a stáží u nás i v zahraničím, je členem mezinárodní implantologické společnosti i implantologického klubu České republiky a vždy se u něj můžete spolehnout, že vám poskytne jen tu nejlepší a nejpreciznější péči.