Na stůl zákazníka v nejvyšší kvalitě

Na stůl zákazníka v nejvyšší kvalitě

Až si budete chtít pochutnat na kvalitním mase a dobře okořeněné uzenině, poohlédněte se po sortimentu, který nabízí řeznictví Zeman maso-uzeniny, případně obchodní řetězce. Jde o balíčky označené jako příbramské uzeniny nebo označené „Mr. Natur“. Společnost Uzeniny Příbram, která je dodává na trh, je českým zpracovatelem masa a výrobcem tradiční uzeniny. Díky svým výrobním závodům dokáže zákazníkům denně dopřát čerstvé produkty. Vyrábějí se podle klasických receptur a využitím nejmodernějších technologií a za přijatelnou cenu. Společnost disponuje dvěma výrobními závody, v Příbrami a v Zábřehu na Moravě. Co nejvíce vstupních surovin společnost zajišťuje od českých chovatelů a výrobců a podporuje tak domácí produkci.

Jatka Příbram jsou specifická v přístupu ke zpracování masa. Jde o porážku, bourání, výrobu a logistiku. Zákazník má jistotu, že vše se odehrálo během krátké doby a prodeji masa nepředcházelo dlouhé putování přes území mnoha států. Všechny výrobky jsou pod extrémně pečlivou kontrolou, o kterou se stará veterinární dozor. Dodržování všech zásad včetně welfare je samozřejmostí a prioritou je podpora českých zemědělců, kteří působí v blízkosti příbramského závodu. Je to například regionální firma Hluboš nebo Zalužany. Mnoho výrobků se pyšní označením Vyrobeno podle České cechovní normy, Klasa, Zaručená tradiční specialita nebo Česká chuťovka.

Výroba uzenin je v souladu se zdravým životním stylem, uzeniny jsou bez lepku, bez přidaného glutamátu a mají vysoký podíl masa. U zákazníků jsou velmi oblíbené trvanlivé fermentované výrobky jako například Brdská klobása, Brdská klobása pálivá, Příbramská snězenka, Uherské viržínko a salám Třemšín. Nářezové produkty a párky jsou v obalu, vyhotoveného inovativní kombinací papíru a moderních fólií z obnovitelných zdrojů. Obaly se snadno otevírají a jsou recyklovatelné.