Oslaďte si život

Oslaďte si život

Není nad to si zajít po náročném dni na něco sladkého a udělat si radost. Pokud bydlíte v Českých Budějovicích, je skvělým místem, kam si zajít na něco dobrého cukrárna Sluníčko. V klidu si posedíte v příjemném prostředí, vychutnáte si kafíčko a k němu si můžete vybrat z více než šedesáti druhů zákusků, jak normálních, tak mini. Už jen při pohledu na krásně vypadající dortíky, úhledné indiánky, lahodně vypadající větrníky a všechny ostatní zákusky se vám začnou sbíhat sliny. Ani diabetici si nepřijdou zkrátka, cukrárna myslí opravdu na všechny, a tak má ve své nabídce i velký výběr DIA zákusků.

V horkých letních měsících vám jistě udělá radost výběr ze dvaceti příchutí smetanové i ovocné zmrzliny nebo si budete moct pochutnat na osvěžujícím zmrzlinovém poháru. Na Vánoce cukrárna nabízí vánoční cukroví, na Velikonoce zase velikonočního beránka a další tematické pochoutky.

Cukrárna Sluníčko také nabízí široký výběr dortů pro každou příležitost. Vaše nejmenší jistě potěší narozeninový dort ve tvaru jejich oblíbené pohádkové postavičky, ať už zrovna milují mimoně, Pata a Mata, Hello Kitty, auta nebo jakoukoliv jinou pohádku.

Sportovci jistě budou nadšeni z dortů se sportovní tematikou, můžete pro ně nechat vyrobit dort třeba ve tvaru tenisové rakety, fotbalového hřiště, šachů nebo jakékoliv jiné sportovní tematiky. Stejně tak i nadšenci přírody, pro které tu jsou dorty vypadající jako květny, ryby, všemožná zvířátka od jezevce až po dinosaura, budou mít radost. U tematiky dortů jste omezeni pouze svou fantazií, díky dlouholeté tradici a zkušenostem dokáží šikovné cukrářky vyrobit jakýkoliv dort.

Dort ovšem nesmí chybět ani u vašeho slavnostního svatebního dne, a proto cukrárna Sluníčko nabízí i široký výběr svatebních dortů, od jednoduchých až po velké třípatrové. A dorty jistě potěší u každé příležitosti, ať už se jedná o výročí svatby, promoci či jakoukoliv jinou společenskou událost. Obyčejný krémový dort si stačí objednat čtyři dny předem a speciální zdobené marcipánové dorty potom s předstihem dvaceti dnů.