Na svoje předsevzetí nezůstanete sami

Na svoje předsevzetí nezůstanete sami

Až se budete léčit v některé z ambulancí soukromé polikliniky Stříbrníky v Ústí nad Labem, určitě si s receptem zajděte do lékárny, která se nachází ve stejné budově jako diabetologická, gynekologicko-porodnická a psychiatrická ambulance, a také ordinace praktického lékaře pro dospělé a plastická chirurgie MEDICOM Clinic. V lékárně se vám budou maximálně věnovat, i když nebudete mít recept od lékaře, poradí vám, jaké léky a přípravky máte užívat na vaše zdravotní problémy. A také vám přímo na míru připraví léčiva, předepsaná v ordinaci. Lékárna Stříbrníky myslí také na vaše čtyřnohé společníky, i pro ně si tady v případě potřeby můžete vyzvednout léky. Ten, kdo do lékárny chodí pravidelně, by si měl určitě požádat o věrnostní kartu se slibným názvem Více výhod. Vybrané přípravky z akčních letáků pak získá za ještě lepší ceny, obdrží informační servis v péči o zdraví a navíc bude lékárna bedlivě sledovat, zda léčba pacienta probíhá bezpečně. Kartu pacient dostane bez jakéhokoliv dodatečného doplatku, jejích výhod bude moci užívat celá rodina, protože karta je přenosná. Při každém použití na věrnostní kartu přibudou další body na konto, které navíc přinesou výhodné slevy z doplatku na léky. Slevy z doplatků získávají všichni pacienti, bez rozdílu věku a pohlaví.

Každý měsíc vychází leták zvýhodněných produktů, podle kterého si budete moci vybrat za skvělé ceny ty přípravky, které vaše rodina pravidelně užívá. Do lékárny mohou přicházet pojištěnci všech zdravotních pojišťoven, dostanou nejen léky na recepty, ale také zdravotnické prostředky na poukazy, volně prodejné léčivé přípravky a kosmetiku. Pracovníci lékárny vydají i léky na základě žádanek pro ambulantní a lůžková zdravotnická zařízení. Pohodlná je i možnost zaplatit platební kartou nebo využít platební šeky a dárkové poukazy firem Sodexo, Endenred a Le Cheque Déjeuner.

Většina z nás si po silvestrovské noci dala slib, že v novém roce budeme žít mnohem lépe, zdravěji a skončíme s různými prohřešky proti zdravému životnímu stylu. Většinou lidé chtějí přestat kouřit a shodit pár nadbytečných kilogramů. Se všemi těmito starostmi se mohou v lékárně svěřit odbornému a vysoce kvalifikovanému personálu. Má pro svoje klienty pochopení a poradí, jaké preparáty začít užívat, aby bylo odhodlání něco změnit korunováno úspěchem a přineslo kýžený výsledek.