Největší výběr rehabilitací v Praze

Největší výběr rehabilitací v Praze

Při návratu do běžného života po vážnější nemoci nebo po úrazu člověku velmi pomohou rehabilitace. Vzhledem k tomu, že zdraví je až na prvním místě by člověk měl volit to nejlepší co jde a když hledá, kam bude chodit na rehabilitace tak tuto volbu nepodcenit. Pokud jste z Prahy, máte hledání v mnohém usnadněné, protože právě v našem hlavním městě najdete hned na jedenácti místech nestátní zdravotnické zařízení Therap-Tilia, které patří mezi největší ambulantní rehabilitační zařízení v Praze.

Všech jedenáct oddělení poskytuje komplexní léčebné rehabilitace a fyzioterapeutickou péči. Na všech odděleních ordinuje lékař, který nemocného pečlivě vyšetří, stanoví diagnózu a podle toho navrhne nejvhodnější léčbu. Specialisté z Therap-Tilia mají výsledky, které obdivují i v zahraničí, především pokud jde o rehabilitace karpálních tunelů, tenisového lokte a také vám pomohou s bolestmi zad a poskytnou kvalitní péči po úrazu.

Na svých pracovištích nabízejí několik možností rehabilitací, jedno pracoviště je zaměřeno na neinvazivní laser terapii a jako jedni z mála v České republice jsou vybaveni léčebnými lasery. Za rašelinou a jejími téměř až zázračnými účinky už nemusíte jezdit do lázní na druhý konec republiky, je k dispozici na všech pracovištích Therap-Tilia. Ta spolu s manuální terapií a vodoléčbou potom pacientů brzy poskytne úlevu a pomůže jim s rychlejším návratem do běžného života. Z dalších metod, které toto rehabilitační centrum svým pacientů nabízí stojí za zmínku také lymfodrenáže. Ty pomáhají především při popáleninách nebo bolestech po operaci. Tím výčet technik, kterými pomáhají pacientům ani zdaleka nekončí, zaměřují se i na vodoléčbu, elektroléčbu, terapeutický ultrazvuk ale i léčebné masáže.