Pečivo, kterému jen těžko odoláte

Pečivo, kterému jen těžko odoláte

Přestože se v dnešní době snažíme o co nejzdravější životní styl, jíme spoustu zeleniny, pijeme smoothie nápoje připravené z čerstvého ovoce a chodíme pravidelně cvičit, málokdo z nás si dokáže představit svůj den bez pečiva. Voňavý a křehký loupáček k snídani, celozrnná bulka s lučinou na svačinu či krajíc čerstvého chleba s křupavou kůrčičkou na zakousnutí ke guláši. Když se tedy potřebujeme rychle a efektivně najíst, abychom za chvíli neměli zase hlad, většinou sáhneme právě po pečivu. Není ale pečivo jako pečivo a proto je dobré si pečlivě vybrat pekárnu, ve které jej nakupujeme.

Firma Integra H+ H, s.r.o. je společnost, která vlastní vynikající pekařství a to konkrétně pekařství v Lučanech nad Nisou s názvem České pekařství a ve Vysokém nad Jizerou pojmenovanou Krakonošovo pekařství. Obě dvě pekařství mají dlouholetou tradici a kvalita pečiva je pro ně na prvním místě. České pekařství vzniklo již v roce 1992 a po velkém úspěchu se o tři roky později přidalo pekařství Krakonošovo. Obě dvě pekárny používají klasické pekařské postupy, což zaručí, že vaše pečivo bude dlouho čerstvé a neztvrdne dřív, než si ho vůbec stihnete donést domů. Tradiční nabídku slaného a sladkého pečiva pekárny zpestřují sezónními výrobky (například velikonočním mazancem a podobně). A protože v pekařství vědí, že správný den začíná hrnkem dobré kávy, rádi vám ji také připraví. A ti z nás, co si ráno rádi pospí, jistě nepohrdnou ani obloženou houskou nebo párkem v rohlíku na svačinu, kterou si kvůli rannímu shonu nestihli sami připravit. Všechny pekárny prošly rekonstrukcí a modernizací a nabízí tak příjemné prostředí jak pro nakupování, tak pro posezení s kávou a pečivem. Nejmladší z prodejen, která se nachází v Jablonci nad Nisou, nabízí i křupavé, čerstvě zapečené bagety. Firma mimo jiné nabízí i rozvoz pečiva, takže pokud máte třeba penzion a chcete, aby vaše hosty ráno budila vůně čerstvého a voňavého pečivo od těch nejlepších pekařů, není problém se domluvit a firma vám pečivo doveze.

Ať už jste tedy jedinec, který chce svůj den začít tou nejlepší kávou spolu s křehkým a nadýchaným koláčem, nebo vlastníte obchod a hledáte dodavatele kvalitního a lahodného pečiva, lučanské a vysocké pečivo s více než dvacetiletou tradicí je tu pro vás.