Čistota a pořádek podmínkou úspěchu

Čistota a pořádek podmínkou úspěchu

Základem úspěchu při provozování služeb, a to ať už jde o restauraci, penzion, obchod nebo výrobní provoz, je čistota používaných prostor. To samé platí o ordinacích, laboratořích, čekárnách, výstavních síních, konferenčních místnostech, divadlech, kinech a dalších místech, kudy projde denně větší množství lidí. Pokud se někde objevuje pravidelně více osob, nutně tam vzniká určité nepořádek, sem tam odhozené papírky, prach a nečistota z obuvi na podlaze i kobercích, otisky prstů na skle nebo jiném materiálu, fleky na čalounění. Běžnému provoznímu nepořádku se zkrátka nikdo neubrání. Jediným řešením je vše pravidelně čistit, dbát o čistotu, aby byly prostory stále jako nové a vyvolávaly v přítomných nepříjemné pocity.

Pražská úklidová firma MIDIAN CORAL provádí pravidelný i jednorázový úklid se stoprocentní spolehlivostí a důkladností. Lze si objednat strojové čištění všech druhů koberců, čištění čalounění, dlažby, kůže včetně impregnace, mytí oken a výloh, a také úklid po malování. Majitelé nově se otvírajících provozů ocení nejen úklid před kolaudací, ale také běžnou údržbu. Firma úklidové práce, čas jejich provádění a veškeré materiálové zabezpečení přizpůsobuje požadavkům a přání zákazníka. Na úklid používá nejmodernější technologie a pouze ekologicky nezávadné čistící prostředky tuzemské a zahraniční výroby, schválené hygienikem nebo ministerstvem zemědělství pro úklid domácností, kanceláří a průmyslových prostor.

Firma MIDIAN CORAL nabízí svoje služby sedm dní v týdnu, v denních i nočních hodinách, zakázky vyřizuje rychle, je schopna zajistit úklid i do několika hodin. Všichni pracovníci firmy jsou profesionálové, poradí si s každým problémem, na místě samotném vykonají vše podle pokynů, ale zároveň samostatně uvažují tak, aby byla práce odvedena v té nejvyšší kvalitě a bez reklamace. Jsou zvyklí provádět úklid i dezinfekci zdravotnických zařízení i objektů potravinářského průmyslu. Při úklidu malých prostor a kanceláří jsou nabízeny i pomocné práce, jako je mytí nádobí, doplňování toaletních potřeb a jiné.