Lékařský dům Ormiga – dům plný specialistů

Lékařský dům Ormiga – dům plný specialistů

Lékařský dům Ormiga, který najdete ve Zlíně je moderním lékařským zařízením, které poskytuje kvalitní lékařské služby ve vysoce specializovaných oborech. Pod jednou střechou tu sídlí osm lékařských odborníků na několik oborů. Kardiologická ambulance pečuje o pacienty se srdečními onemocněními nebo onemocněním cév. Mimo diagnostiku a léčbu onemocnění je tu kladen důraz i na rehabilitaci, a tak se v prostorách domu Ormiga nachází unikátní tělocvičnu přizpůsobenou speciálně pro nemocné s kardiovaskulárními chorobami, nemocným s metabolickým syndromem nebo hypertenzí. Pacientům je tu poskytována kvalitní a profesionální kardiovaskulární rehabilitace, cvičení a pohybová aktivita ke zlepšení kondice za účelem relaxace a regenerace.

Jako další v tomto domě pacienti najdou angiologickou ordinaci a podiatrickou poradnu lékaře Emila Záhumenského MUDr. Angiologie se zabývá diagnostikou a nechirurgickou léčbou onemocnění krevních a lymfatických cév. Spolu s dalšími odborníky angiolog pomáhá pacientům, kteří trpí například bércovými vředy, ischemickou chorobou horních a dolních končetin nebo s varixy. Podiatrie jakožto komplexní péče o nohy v posledních letech vstupuje do popředí. Problémy s chodily se mohou projevovat bolestmi zad a kloubů, a tak je podiatr specialista s dovednostmi ortopeda, neurologa, rehabilitačního lékaře i fyzioterapeuta.

Když je řeč o nových oborech, v lékařském domě Ormiga najdete také takzvanou antiageing medicínu. Tento mladý obor pomocí nejmodernějších poznatků a výzkumů usiluje o dosažené co nejlepšího možného zdravotního stavu člověka a zároveň se snaží zbrzdit stárnutí orgiasmu. Mezi další lékařské služby, které v tomto domě najdete se poté řadí neurologická ordinace, epileptologie, obezitologické centrum a diabetologická ordinace.