Na poslední cestu důstojně

Na poslední cestu důstojně

Pohřební služba Jiřího Habicha je jednou z nejdéle působících pohřebních služeb v Písku a okolí. Její pracovníci mají dlouholeté zkušenosti v oboru a díky tomu odvádějí vysoce profesionální práci, a to na etické a morální úrovni. Pohřební služba zajišťuje kompletní služby, je členem Sdružení pohřebnictví České republiky a byla oceněna Znakem kvality. Pozůstalí se nemusejí v žádném případě obávat, že vyřizování bolestného a velmi těžkého úkolu bude nepříjemné, protože pracovníci firmy jsou speciálně proškoleni. Budou mít pochopení pro situaci pozůstalých a vše vyřídí s maximálním pochopením a ochotou.

Důkazem toho, že pohřební služba Jiřího Habicha je skutečně špičková, je skutečnost, že zajišťovala pohřby a poslední rozloučení pro tak známé osobnosti, jako je kníže Bedřich Schwarzenberg, princezna Marie Helene Antoinette Teresa Maximiliane von Schwarzenberg, baron Spiridon Germenis a baronka Cornelie Hildprantová.

Poslední rozloučení lze sjednat na centrále i pobočkách firmy 24 hodin denně včetně sobot, nedělí a svátků. Pokud je pro pozůstalé těžké přijet na pobočku, vše se dá vyřídit prostřednictvím internetu nebo přímo u pozůstalých doma. Stejně tak pohřební služba rychle a odborně zajistí převoz zesnulého z domu smutku. Zemřelý je na poslední rozloučení dokonale upraven, oblečen a oholen. Zesnulého lze na přání rodiny uložit do již zřízené hrobky. Firma hrob vykope, odkryje desku a zase vše uvede do původního stavu. Do hrobů a hrobek se vkládají také urny po kremaci. Pohřební služba před samotným obřadem vytiskne na počkání parte, zprostředkuje oznámení o úmrtí v tisku a zhotoví smuteční věnce a kytice. Květinové dary dopraví na místo určení, zajistí podle potřeby i autobus a taxi na dopravu smutečních hostů. Pokud je rodina zemřelého věřící, je na posledním rozloučení farář, v opačném případě smuteční řečník, obřad doprovází reprodukovaná nebo dechová hudba.