Plastická operace může být způsobem, jak si zvýšit sebevědomí

Plastická operace může být způsobem, jak si zvýšit sebevědomí

Vždy je důležité, aby se člověk cítil ve svém těle dobře a zdravě a splňoval svoje vlastní nároky na krásu. K velké části z toho může přispět zdravý životní styl, ale problémy, jako je velký nos, vrásky nebo povadlé poprsí a břicho po porodu a kojení se jen těžko mění. Ovšem v dnešní době už není potřeba se trápit. Plastická chirurgie Leticia v Brně se zaměřuje na kosmetické plastické operace a estetickou dermatologii a již mnoho let pomáhá ženám vracet zdravé sebevědomí a pocit pohody ve vlastním těle.

Leticia je špičkou ve svém oboru, odborným garantem kliniky je plastický chirurg MUDr. Petr Hýža Ph.D. Tento chirurg má v porovnání se svými stejně starými kolegy nadprůměrné zkušenosti s estetickou i rekonstrukční chirurgií a je uznávaným odborníkem u nás i ve světě. Klinika Leticia kromě špičkových odborníků disponuje také moderním technickým vybavením splňující nejpřísnější normy. Díky tomu se vždy na klinice budete cítit příjemně a v bezpečí. Na této klinice najdete to, co je ve světě zcela běžné, jednodenní chirurgii s intenzivní pooperační péčí.

Na klinice se zaměřují na augmentaci neboli zvětšení prsou i hýždí, nabízí liposukci, plastiku břicha i chirurgický lifting těla. Plastická operace břicha nebo liposukce nedokáže nahradit cvičení, ale pomůže vyrýsovat kontury těla. Někdy se naopak stává, že příliš velké poprsí způsobuje ženám zdravotní problémy, bolesti zad nebo hlavy, a proto klinika nabízí také redukční mammaplastiku.

Samostatnou kapitolu poté tvoří plastiky obličeje a korektivní dermatologie. Na klinice odstraňují vrásky, převis horních víček, vaky a pytle pod očima, nadbytečnou a povadlou kůži obličeje a krku, dvojitou bradu, podbradek, hrbolek na nose, spadlé čelo a obočí. Neváhejte se objednat na konzultaci, kde s plastickým chirurgem proberete své možnosti, jak si navrátit sebevědomí.