Prevence a dentální hygiena v jednom? V zubní ordinaci ve Zborovicích je to možné

Prevence a dentální hygiena v jednom? V zubní ordinaci ve Zborovicích je to možné

Zatímco dříve byla péče o zuby především nutností pro jejich správnou funkci a zdraví, dnes si ze zubů lidé udělali svou přednost či až módní doplněk. Křivé zuby už dnes v ulicích téměř nevidíme a doba přináší neustále nové způsoby, jak si zuby srovnat rychleji a především nenápadněji. Nejen že tak máme po sundání rovnátek krásně srovnaný chrup, ale dokonce můžeme využít takzvaných neviditelných rovnátek, které zakryjí i samotný proces rovnání zubů.

Rovnými zuby však všechna paráda jen začíná. Zatímco ještě nedávno totiž bylo bělení zubů záležitostí jen hvězd stříbrného plátna, dnes je hojně využívané širokou veřejností. Nikdo si totiž nechce kazit úsměv zažloutlými zuby či nevzhlednými flíčky od kávy či cigaret. A pokud už ani bělení nepomůže, přichází na řadu fazety, které zakryjí i nepravidelný tvar zubu či mezery a promění náš úsměv na úsměv ikonických hvězd. A komu by ani tohle nestačilo a chtěl si své zuby ještě více vylepšit, může si na ně nechat aplikovat ozdobné kamínky.

Aby se však všechny tyto zkrášlovací procedury neminuly účinkem, je třeba mít chrup především zdravý. Zubní ordinace Zborovice poskytuje komplexní zubní péči od preventivních prohlídek až po estetické zákroky. Velkou výhodou je tak zejména fakt, že můžeme vše vyřídit na jednom místě s lékařem, který naše zuby zná nejlépe a může nám poradit nejvhodnější způsoby estetických zákroků právě pro nás.

Zejména v poslední době se v mnoha zubních ordinacích setkáváme pouze s poskytnutím základní zdravotní péče a léčby zubních onemocnění, zatímco na odstranění zubního kamene či bělení zubů jsme odkázáni na zubní hygienu. Zubař ve Zborovicích však nabízí své služby včetně základní dentální hygieny. Při první návštěvě vám zubař udělá důkladné vyšetření a stanový přesný stav a diagnózu vašich zubů, se kterou dále pracuje. Samozřejmostí je také odborné poradenství ohledně správného vedení ústní hygieny a vhodné prevence. Ordinace je otevřená dospělým i dětským pacientům a její ordinační hodiny jsou uzpůsobené tak, aby byli přístupné všem pacientům, a to i v podvečerních hodinách.

Kromě prevence, která slouží nejen k předcházení zubním onemocněním, ale u dětí také například k osvojení základních návyků při ústní hygieně, poskytuje zubní ordinace také záchovnou stomatologii či protetiku. Záchovná stomatologie zahrnuje jak běžnou léčbu zubů postižených zubním kazem, tak také léčbu zubů poničených úrazem či zánětem.