Dokáže se naše tělo léčit samo?

Dokáže se naše tělo léčit samo?

V dnešní době je medicína v rozkvětu. To, co dnes dokáže vyřešit jeden malý prášek, bylo dříve pro lidi často i smrtelné. Nicméně i když je dnes medicína opravdu na vysoké úrovni, faktem zůstává, že většina léčiv, které nám jednorázově pomohou, jsou vyrobena z chemických látek, které našemu tělo zase až tolik neprospívají.

Pokud má někdo vážnou autonehodu a jeho život je v bezprostředním ohrožení, bez šikovných chirurgů se zkrátka neobejde. Stejně tak, jako když si zlomíme nohu, nebo dostaneme infarkt, je zásah lékařů naprosto nevyhnutelný. Nicméně existují i oblasti našeho zdraví, ve kterých si naše tělo dokáže poradit i bez léků.

Ne nadarmo se říká, že psychika má na náš zdravotní stav obrovský vliv. Když jsme dlouhodobě ve stresu, nebo zažíváme jiná psychicky náročná období, může se to odrazit i na našem zdraví. Od obyčejných bolestí břicha a hlavy pramenící z vysokého napětí, až po vážné zdravotní problémy, ve které může psychická nepohoda časem vyústit. Pokud tedy chceme uzdravit tělo, a zdravé ho také udržovat, je třeba uzdravit také ducha. Pokud se necítíme z jakéhokoliv důvodu psychicky dobře, prášky na fyzické zdraví nám mohou sice krátkodobě pomoci, nicméně dlouhodobě náš problém nevyřeší. Nastává potom jakýsi kolotoč, kdy se střídá období zdravotních problémů a krátkodobé úlevy, nicméně dlouhodobý efekt se stále nedostavuje. Nasnadě je potom otázka, jestli nám to, že do svého těla neustále dostáváme chemii, nakonec nepřinese více škody než užitku.

Naše tělo má schopnost poradit si s některými potížemi samo, nicméně část potřebuje v tomto procesu podporu. Existuje více cest, jakými můžeme souznění těla a duše dosáhnout. Jednou z nich je takzvaná Tachyonová energie.

Kromě těla fyzického, které vnímáme svými smysly, má naše tělo ještě několik dalších vrstev jakési jemnohmotné energie. Těmto vrstvám se jinak říká energetická těla. Naše energie potom proudí skrze všechny tyto nehmotné vrstvy, až po naše fyzické tělo. Překážky v  průchodu energie potom mohou být příčinou nejrůznějších chorob.

Tachyonová energie, které se jinak přezdívá energie nulového bodu, nám dokáže prostřednictvím tachyonoých komor pomoci navrátit našemu tělu a duchu zpět jeho rovnováhu a znovuobjevit jeho harmonii. Tachyonová energie stimuluje vrozenou inteligenci těla a buněk a navodí v něm přirozenou harmonii a řád.