Kovové obaly jsou pro kosmetiku jako stvořené

Kovové obaly jsou pro kosmetiku jako stvořené

Řešíte jako výrobce kosmetiky problém, do čeho své přírodní produkty s aktivními látkami zabalit? Potřebujete, aby obaly působily už na první pohled kvalitně a lákavě a zároveň aby produkt v nich byl chráněn a nedocházelo k jeho postupnému znehodnocení? Častou chybou je používání plastových obalů pro přírodní kosmetiku. Pro zákazníky citlivé na ekologickou stránku věci nepůsobí dobře, protože nejsou recyklovatelné a stále více zatěžují životní prostředí. Trendem dnešní doby je plasty spíše omezovat a jedním z řešení je návrat ke kovovým obalům, ať již z pocínovaného plechu nebo hliníkovým.

Kovový obal dokonale chrání svou náplň před světlem, vzduchem, nežádoucími pachy a zamezuje i migraci aromat. Mimo funkčnost jde však i o to, jak tyto obaly vypadají. Musí působit reprezentativně a jasně sdělovat, že produkt v nich je kvalitní. Lidé v dnešní široké nabídce nakupují i očima, a proto jejich vzhled je musí něčím zaujmout. Jako klíčový se ukazuje vhodně zvolený potisk kovového obalu. Dnešní moderní technika umožňuje fotografickou kvalitu potisku kovových obalů.

Širokou škálu kovových obalů nejen pro kosmetiku, nýbrž i pro potravinářství a potravinové doplňky nabízí společnost Focus Trade, která v České republice zastupuje rakouského výrobce firmu PIRLO. Tato firma je rovněž výrobcem laminátových tub nejen pro kosmetiku.
Tuby firmy PIRLO mají digitální potisk a jsou nabízeny ve 4 průměrech (30, 35, 40 a 50 mm). Plnicí objemy se pohybují v rozmezí 20 až 275 ml.
Stále se rozšířující řada spokojených zákazníků je důkazem toho, že obaly firmy PIRLO již pevně zakotvily u uživatelů v České republice.