I stáří může být důstojné a plné dobrých zážitků

I stáří může být důstojné a plné dobrých zážitků

Všichni toužíme po důstojném stáří plném pohody a péče. Ale jak najít místo, kde se toto přání stane skutečností? Právě s tím vám poradíme, neboť vám představíme domov pro seniory, kde se starají o lidi v pokročilém věku zásadně s láskou a respektem.

Toto místo navíc není jenom domovem pro seniory, ale i domovem se zvláštním režimem. Snaží se tedy nonstop vytvářet prostředí, kde každý klient může žít plnohodnotný život v souladu s jeho fyzickými a psychickými možnostmi. Aby bylo prostředí co možná nejpříjemnější, tak v týmu nechybějí usměvavé pečovatelky, sestřičky, rehabilitační pracovnice a volnočasové asistentky, které jsou ubytovaným k dispozici 24 hodin denně. Není divu, že pro mnohé se stanou jejich druhou rodinou.

Obzvláště důležité v pokročilém věku je, aby se tělo ani mozek nenudili. A to zde opravdu nehrozí, neboť jsou tu ubytovaným k dispozici zajímavé kurzy tvoření, cvičení, čtení nebo jiné zájmové aktivity.

 Dělají vše pro spokojené stáří

Za zmínku stojí i důsledná péče o zdraví – zdejší lékaři jsou specialisté v různých oborech, včetně praktické medicíny, psychiatrie, neurologie, diabetologie a kardiologie. Samozřejmostí je i zajištění specializovaného vyšetření v případě potřeby. Skvělým řešením je systém SOS volání prostřednictvím náramku, který každý klient obdrží při svém příjezdu. Zkrátka jde jasně vidět, že bezpečí a pohoda seniorů jsou pro ně prioritou číslo jedna.

V Residence Trnová myslí pochopitelně i na udržování kontaktů se společenským prostředím a rodinou. Residence Trnová – SENIOR HOUSE je prostě místem, kde vaše důstojné stáří teprve začíná. Dejte jim příležitost se o vás postarat a užijte si ještě život naplno. Věříme, že jejich rodinné prostředí, hezké ubytování v čistých pokojích a kvalitní péče vás přesvědčí o tom, že to bylo dobré rozhodnutí.