Z nabídky Zdravé výživy budete příjemně překvapeni

Z nabídky Zdravé výživy budete příjemně překvapeni

Už jste si i vy někdy říkali, že byste chtěli žít zdravěji, ekologičtěji a zároveň ohleduplněji k přírodě i ke zvířatům ale nevíte jak na to? Věřte mi, nejedná se o žádnou vědu. Stačí začít po malých krocích a základem je přemýšlet nad tím, co si kupujete nebo jíte. Například převážně rostlinná strava vůbec není dražší než si kupovat šunku a uzeniny, přírodní kosmetiku není složitě sehnat, a i když si říkáte, že nemá cenu měnit své návyky, protože přece jako jeden člověk nic neovlivníte, věřte že opak je pravdou. My všichni rozhodujeme našimi penězi o tom, co se bude vyrábět, a tedy co podporujeme a nakupujeme má velký význam. A v každém, městě najdete prodejnu se zdravou výživou, kde seženete vše potřebné, a ještě budete mile překvapeni, že i bezmasé jídlo je výborné a přírodní kosmetika účinná i krásně voňavá.

V Jičíně je takovou prodejnou, která vám může pomoct na cestě k jinému životnímu stylu obchod se zdravou výživou Slunečnice. Seženete v ní široký výběr vegetariánských i veganských produktů, od rostlinného mléka, přes alternativy masa až po výborná másla z oříšků nebo sladké dobrůtky. V prodejně nechybí ani bezlepkové pečivo, mouky a další produkty. Také tu nakoupíte přírodní deodoranty, které neobsahují hliníkové soli, parabeny, jednou sodu, propylen glykol a nejsou testované na zvířatech. Z kosmetiky v nabídce dále najdete přírodní barvy na vlasy, tělová a pleťová mléka i mastičky a krémy.

Mimo potraviny nabízí Slunečnice také bylinné poradenství a samozřejmě v prodejně seženete také bylinné kapky, aromaterapeutické produkty ale i doplňky stravy. Nově také dezinfekce a antibakteriální gely. Pokud byste si nebyli jistí, co koupit, nebojte se zeptat o rady, v prodejně vám vždy někdo rád pomůže. Majitelka obchůdku Pavla Vondrušková také pořádá pravidelné přednášky o změně životního stylu.