Velkoobchod Fontána vám nabídne rozmanitost nápojů

Velkoobchod Fontána vám nabídne rozmanitost nápojů

Pokud se chystáte v létě rozjet článek s občerstvením, nebo si konečně otevřít svoji hospůdku s osvěžením, pak pravděpodobně řešíte dilema, od koho odebírat nápoje. Zda kupovat pivo a nealkoholické nápoje přímo od výrobce, nebo raději zvolit velkoobchod. Velkoobchody skýtají pro své zákazníky mnoho výhod, předně to, že nabízejí široký sortiment od více výrobců, a tak nemusíte řešit jednotlivé dohody s výrobci můžete svým konečným zákazníkům snadno poskytnout velký výběr.

Velkoobchod Fontána Kroměříž se zaměřuje na prodej piva a prodej nealkoholických nápojů. Tato společnost patří k největším odběratelům piva značky Zubr, Litovel, Holba, Bernard a zároveň největším odběratelům Karlovarských minerálních vod, Hanácké kyselky, Kofoly, sodovkárny ZON Třebíč a dalších významných dodavatelů s nealko nápoji. Své sklady má v regionech měst Kroměříž, Valašské Meziříčí, Přerov, Olomouc, Šumperk a Jeseník. Díky tomu dokáže tento velkoobchod svým odběratelům z těchto regionů šetřit čas i náklady spojené s dopravou. Skladování také pomáhá vyrovnat časový nesoulad mezi výrobou a spotřebou, sklady si vytváří zásoby nutné o pružnému zásobování, a tak se můžete spolehnout, že díky velkoobchodu budete mít vše v čas na správném místě. Nehledě na to, že pokud se chystáte podnikat v oboru prodeje piva a nealka, poté jsou pro vás levnější velkoobchodní ceny zcela zásadní.

Velkoobchod Fontána kromě samotného prodeje piva i nealka pro podnikatele ale i na akce nabízí i další služby. Především půjčuje výčepní zařízení, a to jak malé jedno kohoutové s kompresorem vhodné na oslavy narozenin nebo zahraní party, tak i velké dvou kohoutové na větší akce, například obce nebo hasičů nebo vašeho sportovního spolku. K dobrému pivu samozřejmě patří i posezení, a proto pokud pořádáte akci, můžete si zapůjčit i velké slunečníky, stan a lavice se stolem.