Nejlepší  chirurgická a radiologická ambulance v Benešově

Nejlepší  chirurgická a radiologická ambulance v Benešově

Návštěva chirurgické ambulance není nikdy příjemným zážitkem – alespoň takto to má většina lidí ukotvené ve své mysli. Avšak pokud narazíte na spolehlivou a kvalitní chirurgickou ambulanci, tak i z něčeho tak nepříjemného se může stát příjemný zážitek. A přesně o to se snaží i Chirurgická ambulance s.r.o. sídlící v Benešově. Ta kromě klinických ambulantních vyšetření dále poskytuje i drobné lékařské a kosmetické operativní zákroky. K rozsáhlejším operacím si tu pro vás připraví alespoň osvědčené doporučení.

Jmenovitě přijít sem můžete s požadavkem na odstranění kožních nádorů, pigmentových skvrn, mateřských znamének a dalších kožních útvarů, jež již dále na svém těle mít nechcete. Tato benešovská chirurgická ambulance je pochopitelně nápomocna i v situaci, kdy potřebujete ošetřit zlomeninu končetiny. Ta se zde provádí laminátovou fixací, stejně tak se zde můžete objednat i na laserovou terapii.

 

Co vše tu na vás čeká?

Všechny drobné chirurgické zákroky jsou samozřejmě prováděny při znecitlivění v místě zákroku, tedy při lokální anestezii. Celý proces se samozřejmě ale neobejde bez potřebného ambulantního vyšetření, jež všem těmto drobným operačním zákrokům zákonitě předchází. Nutno dodat, že tato benešovská ambulance slouží k léčbě neakutních chirurgických onemocnění, a to výhradně během pracovních dní.

Dále v sídle Chirurgické ambulance s.r.o. je k nalezení i radiologická ambulance. Během radiologických vyšetření se používá ionizujícího záření k určení diagnózy, případně tento typ vyšetření je prováděn souběžně s léčbou nemocného. Pokud stále tápete, co to ta radiologie vůbec je, tak vězte, že se ve své podstatě jedná o rentgeny a další vyšetření, jež pomohou s odhalením příčiny vašeho zhoršeného zdravotního stavu. Jde tedy o medicínské zobrazovací metody.