Nemocnice Jablonec nad Nisou

Nemocnice Jablonec nad Nisou

Zima je nejčastějším obdobím úrazů na ledu, lidé jsou nejvíc nemocní, a právě v tomto období se mnohem spíše může stát, že budete muset navštívit nemocnici. Pro většinu lidí není návštěva nemocnice příjemným zážitkem a jsou i tací, co se bojí navštívit nemocniční prostředí i jen za účelem návštěvy nemocných příbuzných. Právě proto se všechny nemocnice snaží svým pacientům i jejich příbuzným pobyt co nejvíce zpříjemnit. Výjimkou není ani nemocnice v Jablonci nad Nisou, která dbá o co největší komfort svých pacientů a co nejkvalitnější lékařskou péči.

Nemocní zde najdou pod jednou střechou všechna potřebná oddělení a ambulance ať už je trápí téměř jakýkoliv problém. Nachází se zde vše od chirurgie, přes pohotovost, rehabilitace až po porodnici a pediatrii jejíž součástí je mateřská školka. Díky barevnému orientačnímu systému, kdy je každá chodba a oddělení označené určitou barvou se nemusíte bát, že budete v nemocnic bloudit. Kromě samotných oddělení a vyšetřoven nechybí ani vestibuly kde mohou pacienti trávit čas se svými příbuznými, nemocniční lékárna, zájemce je k dispozici nemocniční kaple a samozřejmě nesmí chybět jídelna. Nemocnice denně připravuje dietní a zdravou stravu nejen pro pacienty ale i pro širokou veřejnost a firmy.

Nemocnice v současné době disponuje 310 akutními lůžky a 67 lůžky následné péče. Vysokou kvalitu zdravotní péče, bezpečnost jejího poskytování a předcházení možným rizikům nemocnice zajišťuje díky kvalifikovanému personálu, který čítá více než 130 lékařů a dalších 400 zdravotních pracovníků. Veškerý personál ctí hlavní zásadu nemocnice, kterou je především spokojenost pacienta, a tak kromě špičkové lékařské péče vás čeká i velmi vstřícný přístup.