Služeb plastické chirurgie využívá čím dál více lidí

Služeb plastické chirurgie využívá čím dál více lidí

Není to tak dávno, co bylo na plastické operace pohlíženo skrz prsty. Lidé, kteří podstoupili nějaký zkrášlující zákrok, byli považováni za blázny, kteří si úmyslně ničí tělo, nebo ze sebe chtějí vytvořit něco nepřirozeného. Bulvární média psala o nepovedených zákrocích a na internetu se běžně objevovaly fotky „znetvořených“ obličejů, mající na kontě i několik desítek plastik. Nemluvě o tom, že si takovou operaci mohli dovolit jen velmi bohatí lidé nebo hvězdy stříbrných pláten.

Dnes je ale situace výrazně jiná. Nejen cenová dostupnost ale také ochota lidí investovat do svého zevnějšku, se za posledních několik let výrazně změnila. Plastické úpravy našich těl dnes navíc nemusí být vůbec rozpoznatelné. Spousta lidí tak chodí po ulici s upraveným nosem nebo zoperovanými očními víčky, aniž by okolí vůbec něco tušilo. Nejen že se tedy postupně vytrácí negativní názory na plastické operace, ale také jsou zásahy plastických chirurgů čím dál méně patrné.

Oblíbenou estetickou úpravou, zejména mezi ženami, je botox. Ten může být aplikován ambulantně a v porovnání s ostatními zákroky nestojí ani moc peněz. Mezi další často využívané úpravy patří například zmenšení nosu, operace očních víček a samozřejmě také oblíbené zvětšení prsou.

Málokoho napadne, že se plastická chirurgie zabývá také zdravotními problémy. Nejen estetická stránka našich těl tak může být příčinou návštěvy plastické ambulance. Mohou nám zde pomoci například také s odstraněním znamének nebo léčbou křečových žil.

Jednou z ambulancí, kde nám s podobnými zákroky mohou pomoci, je chirurgická ambulance v Brně. Díky třicetiletým zkušenostem v oboru chirurgie nabízí ambulance profesionální vyšetření a následnou léčbu. Kromě klasické chirurgie, můžeme v ambulanci podstoupit také zákroky plastické chirurgie. Lékaři nám zde mohou pomoci například s léčbou prsních žláz, křečových žil, hemoroidů nebo léčbou kožních onemocnění.

Veškeré služby provedené v ordinaci jsou navíc hrazeny zdravotní pojišťovnou. Jedinou výjimku tvoří odstranění znamének z estetických důvodů. Za tuto službu v ordinaci zaplatíme 300 korun.