Areál pro tenisty všech úrovní a za každého počasí

Areál pro tenisty všech úrovní a za každého počasí

Jaký nový tenisový areál v okolí Prahy nabízí širokou škálu zajímavých aktivit pro tenisty všech úrovní a zároveň i příjemné a moderní prostředí, kde se z tenisu stane skutečný zážitek? Jeden takový lze navštívit v Dolních Jirčanech, kam se vypravuje stále více amatérských i pokročilých tenistů trávit příjemné chvilky na kurtech. Čím si své návštěvníky tento areál získává?

V nově otevřeném tenisovém areálu v Dolních Jirčanech se lze těšit na šest multifunkčních kurtů s umělým povrchem JUTA grass. Navíc zdejší kompletně vybavené kurty nejsou určeny pouze pro tenis, ale také pro volejbal či nohejbal – jedná se tedy o multisportovní areál poblíž Prahy. Aby zde bylo možné hrát tenis i v chladnějším počasí, tak pro zimní období nabízejí tři kryté kurty, zatímco pro letní sezónu jsou vyhrazeny další tři tenisové kurty. Zkrátka starají se o to, aby si zde návštěvníci mohli užívat sportovní zážitky v jakýkoliv okamžik, kdy se rozhodnou navštívit tento zbrusu nový areál.

Multisportovní areál pro jedinečné zážitky

Je známo, že platí sportem ku zdraví, přičemž tenis je jedním z těch sportů, který vám nabídne nejenom fyzickou aktivitu, ale také spoustu zábavy – a v hezkém prostředí toho areálu může být té zábavy ještě více. Pro vždy maximálně kvalitní zážitek je možno v tomto areálu využít nejen jednorázový pronájem kurtů, ale i lekce s trenérem či dokonce si můžete vyzkoušet babytenis nebo venkovní badminton. Pokud potřebujete, můžete si zde také nechat vyplést raketu, abyste mohli na kurtech podávat ty nejlepší výkony.

Pokud vás tento tenisový areál OLTEN CZECH zaujal a chtěli byste ho navštívit, tak se do něj můžete vypravit na adresu Sportovců 905. Přijďte si sem užít tenisové zážitky, které vám přinesou radost a pohyb, ať už jste začátečník nebo profesionál. Část kurtů je navíc multifunkční, což znamená, že si na nich můžete zahrát nejenom tenis, ale také volejbal či nohejbal. To dává návštěvníkům možnost vyzkoušet si různé sporty na jednom místě a těšit se ze zábavných a tělu prospěšných okamžiků s přáteli nebo rodinou.