Kráse je někdy třeba pomoci

Kráse je někdy třeba pomoci

Každá žena se chce líbit, každá chce být přitažlivá a každá se chce přiblížit ideálu krásy. Je to důležité pro její sebevědomí, pro nastartování kariéry i pro nalezení toho správného partnera. Bohužel příroda ne všem ženám nadělila krásu, jakou se mohou pyšnit modelky. Jenže obrazy těchto krásek nabízejí všechna média – televize i časopisy, a my získáme dojem, že nutně musíme vypadat také tak. A tak hledáme způsob, jak docílit alespoň trochu z toho, co někdo dostal od přírody. Přejeme si mít obličej bez vrásek, bez chloupků, pleť bez pigmentových skvrn, akné, rozšířených pórů a jiných nedostatků. Přály bychom mít tmavé husté řasy, výrazné vyklenuté obočí, upravené a pevné nehty a krásné ruce. Jenže jak toho docílit?

Dívky a ženy, neklesejte na mysli. Vzhled a krása je jen jeden rozměr osobnosti ženy. Dokonalé krasavice nemusejí být nutně přitažlivé pro všechny, a naopak žena běžného vzhledu s krásným úsměvem, šarmem a vtipem může okouzlit.

Je však třeba přiznat, že má každá žena možnost svému vzhledu trochu pomoci. Záleží jen na ní, jestli toho využije, jestli se o sebe bude starat či nikoli. Kosmetičky dobře vědí, že profesionální ošetření pleti dokáže zázraky. Vrásky vám viditelně odstraní ošetření galvanickou žehličkou, kterou se zažehluje kyselina hyaluronová. Vašemu vzhledu prospěje i pravidelné ošetření a čištění pleti, chemické peelingy, masáže a mikromasáže. Atraktivní výraz dodají obličeji nabarvené řasy a obočí a nevšední líčení. Nejvíce na našem těle stárnou ruce, které neustále mácháme ve vodě, v saponátech a jiných chemických prostředcích. Kůže na rukou je tenká a brzy se na ní projevuje věk. Pravidelnou péčí, parafinovými zábaly, manikúrou a nehtovou modeláží můžeme stárnutí zpomalit.

Velmi nepříjemný je výskyt chloupků na obličeji i jinde na těle. Trápí obzvlášť brunetky, protože jejich ochlupení je více viditelné než u blondýnek. I s tímto problémem si šikovná kosmetička dovede poradit. Existuje několik způsobů, jak se chloupků zbavit, v salónu vám poradí ten nejvhodnější pro vás.

Kosmetika Plzeň – salón Sarah nabízí ošetření pleti, depilaci celého těla, líčení na svatbu nebo ples. A také odpočinek, kdy se vám bude plně někdo věnovat a vy úplně zapomenete na všední starosti.