Picassem za dva dny

Picassem za dva dny

Máte pocit, že neumíte kreslit? Možná jen používáte špatnou hemisféru.

Slyšeli jste někdy o kreslení pravou mozkovou hemisférou? Název této metody zní složitě, jak by si taky někdo mohl vědomě vybrat, jakou část svého mozku ke kreslení zapojí, ve skutečnosti to ale zase tak složité není.

Mozek každého z nás se dělí na dvě části- pravou a levou mozkovou hemisféru. Levá část je verbální a analytická a pravé je zase nonverbální a globální. V průběhu našeho vývoje se stalo, že levá hemisféra se stala více dominantní a přebírá i úkoly za pravou, i když na ně nemusí úplně stačit, nebo na ně zkrátka jako v případě kreslení nemá dostatečné schopnosti. Pravá mozková hemisféra je více schopná vnímat prostor a věci v něm, což je u dobrého kreslení potřeba.

Pokud se chcete naučit začít při kreslení zapojovat pravou hemisféru a dokázat tak kreslit tak, jak jste vždycky snili, není to nemožné. Již během dvou dnů se z vás může stát profík a můžete být schopni namalovat svoji vlastní podobiznu se všemi detaily. K tomu, abyste to dokázali, se stačí přihlásit do specializovaných kurzů, kde vás tomuto umu naučí. Opravdové specialisty v oboru najdete v našem hlavním městě v Praze. Kreslení Praha, jak si říká studio, které vede Ivana Visičová, je právě tím místem, které hledáte. Kreslení Praha se zabývá právě výukou kresby pravou mozkovou hemisférou. Nakreslit dokonalý portrét vás zde naučí za pouhé dva dny. Kurzy se zde nezabývají jen pouhým kreslením, naučíte se zde poznat sami sebe a něčemu novému se naučit.

Pokud jste doposud žili s vědomím, že na kreslení zkrátka nemáte talent, a tudíž jste se ho raději vzdali, je na čase to přehodnotit. Firma Kreslení Praha vás příjme jako naprostého neznalce a „vyplivne“ jako naprostého profesionála. A na tento zázrak jim stačí pouhé dva dny.