Jediná spolehlivá metoda hubnutí

Jediná spolehlivá metoda hubnutí

Co si budeme namlouvat, letní plavková sezona se pomalu ale jistě blíží a spousta z nás po dlouhé zimě, kdy nebylo kde pořádně sportovat a jen jsme jedli a tloustli u televize, teď zděšeně zírá do zrcadla. “Takhle rozhodně nemůžu jet k moři” “jestli mě někdo uvidí v plavkách, je to můj konec,…” A mnoho podobných vět vám jistě běží hlavou. Možná jste už i na internetu hledali zaručené rady, jak co nejrychleji zhubnout a teď většinu času trávíte v kuchyni vyvařováním zdravých a nehorázně drahých jídel a přepočítáváte každou kalorii. Nebo ještě hůře, naletěli jste na zázračné pilulky, které vás bez jakékoliv námahy zbaví přebytečných kil.

Řekněme si na rovinu, že většina ze zaručených rad na internetu vám vůbec nepomůže. Redukce váhy rozhodně přes noc nedosáhnete, a i když se vám povede drasticky zhubnout, většinou se váha velmi rychle vrátí neblahým jo-jo efektem a vy se pak cítíte ještě hůř. Na hubnutí musíte zdravě. Drastické diety přispívají jen k tomu, že se tělo začne nedostatku živin bránit a dělat si zásoby což, vede k opětovnému nabrání váhy.

Pokud svůj záměr s hubnutím myslíte opravdu vážně a kvůli nadváze máte třeba i zdravotní problémy, nejjistější způsobem, jak docílit kýženého výsledku, je pomoc výživového poradce. Individuálně vám poradí, jak se stravovat přesně tak, aby to pomohlo vám, nikdo není stejný a každý potřebuje jiné výživové hodnoty. Také vás naučí jak si správně a vyváženě vařit, což vám známá krabičková dieta nepřinese. Zároveň vám poskytne potřebnou podporu a sílu vydržet. Zpravidla je totiž nejdůležitější dát se do celkové pohody, naučit se všem zásadám zdravého životního stylu, a hlavně najít v sobě sílu nepolevit.